Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců – rozpis akcí

dráha - stíhací závod jednotlivců – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
26.6.2017
Pondělí
14:00 chlapci - 1 km Dostál - Telecký Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Škrlová - Jaborníková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Goga - Kunčík Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Macánová - Kolářová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Pávek - Krula Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Spěšná - Hejhalová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Vávra - Čepek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Prošková - Srnská Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Široký - Dubčák Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Sobková - Hojková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Joannidu - Bravencová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Svoboda - Vall Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Koblížek - Černý Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Honsa - Hartl Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Zoaitter - Hák Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Veverka - Fiala Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Stránský - Jindřich Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Obdržálek - Svatoš Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Kovařčík - Štec Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 chlapci - 1 km Doležal Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Novotná - Viktorová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Smutná - Peterková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Kyselová - Foltýnová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Růžičková - Parmová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Orságová - Orálková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Milatová - Bártová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 dívky - 1 km Hladíková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Sáska - Křenek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Macán - Lelek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Bredler - Hofmeister Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Toul - Papík Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Michal - Ponížil Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Kučera - Stoček Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Kolařík - Ježek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Marek - Šindelář Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Liška - Dudek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Komínek - Kamien Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Janoš - Kittl Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Němec - Žvak Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Elčkner - Hašek Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadeti - 2 km Bittner - Šulc Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Černohorská - Obořilová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Štefanová - Holubová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Prchalová - Šafářová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Bojková - Seidlová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Dotzauerová - Komendová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Mišoňová - Šafaříková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Jandová - Janovská Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Soustružníková - Daňková Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Neumanová - Lochmanová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Papoušková - Weglarzová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky
14:00 kadetky - 2 km Fritzová - Džerengová Velodrom TJ Favorit Brno Startovní listina
Výsledky