Badminton smíšená čtyřhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

smíšená čtyřhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
09:45 U15 Jihomoravský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:45 U15 Ústecký kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:45 U15 Plzeňský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:45 U15 Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:45 U15 Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:45 U15 Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:45 U15 Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:45 U15 Vysočina - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Vysočina - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:20 U15 Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Zlínský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:20 U15 Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
11:10 U15 Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:10 U15 Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:10 U15 Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:35 U15 Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:35 U15 Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:35 U15 Praha, hlavní město - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:35 U15 Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:45 U15 Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:45 U15 Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:45 U15 Středočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:50 U15 Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:45 U15 Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:45 U15 Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:45 U15 Pardubický kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
14:17 U15 Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
28.6.2017
Středa
09:25 U15 Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky