Badminton dvouhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

dvouhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
11:20 U15 - dívky Praha, hlavní město - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:50 U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:50 U15 - dívky Olomoucký kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:50 U15 - chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:10 U15 - chlapci Vysočina - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:10 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:10 U15 - dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Jihomoravský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Plzeňský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Praha, hlavní město - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Praha, hlavní město - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Pardubický kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Vysočina - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:30 U15 - dívky Liberecký kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:10 U15 - chlapci Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina
Výsledky
13:10 U15 - dívky Ústecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:10 U15 - dívky Středočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:10 U15 - chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
13:30 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
26.6.2017
Pondělí
09:00 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Středočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Praha, hlavní město - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Zlínský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Vysočina - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Ústecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Pardubický kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Vysočina - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Praha, hlavní město - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Středočeský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Vysočina - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Ústecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Pardubický kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Vysočina - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Vysočina - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Liberecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Zlínský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Plzeňský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:45 U15 - dívky Liberecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:45 U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
28.6.2017
Středa
09:50 U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:50 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Středočeský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:15 U15 - dívky Praha, hlavní město - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:15 U15 - dívky Středočeský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Olomoucký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:40 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Středočeský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - dívky Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:55 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
12:20 U15 - dívky Praha, hlavní město - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky