Badminton čtyřhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

čtyřhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
27.6.2017
Úterý
09:00 U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:00 U15 - chlapci Praha, hlavní město - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Zlínský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:00 U15 - chlapci Karlovarský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:25 U15 - chlapci Plzeňský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:25 U15 - dívky Plzeňský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:25 U15 - dívky Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Královéhradecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Zlínský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:50 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
09:50 U15 - dívky Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Praha, hlavní město - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:15 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - dívky Praha, hlavní město - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
10:40 U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:05 U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Plzeňský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - dívky Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky
11:30 U15 - dívky Ústecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
Výsledky