Basketbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
25.6.2017
Neděle
09:00 chlapci Královehradecký kraj (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
55:42
ODM TV
09:00 chlapci Pardubický kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
86:23
09:00 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Jihočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
67:27
ODM TV
09:00 dívky Středočeský kraj (Ž) - Plzeňský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
52:30
10:15 chlapci Hlavní město Praha (M) - Vysočina (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
45:54
ODM TV
10:15 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Zlínský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
43:40
10:15 dívky Pardubický kraj (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
50:48
ODM TV
10:15 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
71:15
11:30 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
61:46
ODM TV
11:30 chlapci Ústecký kraj (M) - Olomoucký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
53:41
11:30 dívky Moravskolezský kraj (Ž) - Vysočina (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
56:28
ODM TV
11:30 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Olomoucký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
50:24
12:45 chlapci Královehradecký kraj (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
39:29
ODM TV
12:45 chlapci Plzeňský kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
73:23
12:45 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Jihočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
41:31
ODM TV
12:45 dívky Plzeňský kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
47:21
14:00 chlapci Vysočina (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
61:33
ODM TV
14:00 chlapci Pardubický kraj (M) - Zlínský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
72:30
14:00 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
78:16
ODM TV
14:00 dívky Středočeský kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
51:27
15:15 chlapci Hlavní město Praha (M) - Středočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
52:33
ODM TV
15:15 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Ústecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
64:54
15:15 dívky Vysočina (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
52:33
ODM TV
15:15 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Karlovarský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
45:31
16:30 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
79:36
ODM TV
16:30 chlapci Plzeňský kraj (M) - Olomoucký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
56:35
16:30 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Moravskolezský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
51:43
ODM TV
16:30 dívky Olomoucký kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
55:24
17:45 chlapci Vysočina (M) - Královehradecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
76:30
17:45 chlapci Zlínský kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
66:41
17:45 dívky Jihočeský kraj (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
58:23
17:45 dívky Plzeňský kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
51:30
26.6.2017
Pondělí
09:00 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Hlavní město Praha (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
49:34
ODM TV
09:00 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Olomoucký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
43:41
09:00 dívky Moravskolezský kraj (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
72:33
ODM TV
09:00 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Olomoucký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
76:31
10:15 chlapci Vysočina (M) - Středočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
48:44
10:15 chlapci Ústecký kraj (M) - Zlínský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
57:23
10:15 dívky Vysočina (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
47:32
ODM TV
10:15 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
45:24
11:30 chlapci Liberecký kraj (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
45:41
ODM TV
11:30 chlapci Plzeňský kraj (M) - Pardubický kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
50:40
11:30 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Jihomoravský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
69:41
ODM TV
11:30 dívky Středočeský kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
77:17
12:45 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Královehradecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
65:28
ODM TV
12:45 chlapci Olomoucký kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
81:35
12:45 dívky Moravskolezský kraj (Ž) - Jihočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
47:30
ODM TV
12:45 dívky Olomoucký kraj (Ž) - Plzeňský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
24:20
14:00 chlapci Hlavní město Praha (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
76:16
ODM TV
14:00 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Pardubický kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
56:38
14:00 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
95:22
ODM TV
14:00 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Středočeský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
40:38
15:15 chlapci Středočeský kraj (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
58:45
ODM TV
15:15 chlapci Plzeňský kraj (M) - Ústecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
41:38
15:15 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Vysočina (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
58:45
ODM TV
15:15 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
49:26
16:30 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Vysočina (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
65:28
ODM TV
16:30 chlapci Olomoucký kraj (M) - Zlínský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
57:32
16:30 dívky Moravskolezský kraj (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
52:33
ODM TV
16:30 dívky Olomoucký kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
34:31
17:45 chlapci Středočeský kraj (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
63:44
ODM TV
17:45 chlapci Pardubický kraj (M) - Ústecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
70:51
17:45 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Vysočina (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
72:27
ODM TV
17:45 dívky Středočeský kraj (Ž) - Karlovarský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
45:22
19:00 chlapci Hlavní město Praha (M) - Královehradecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
68:50
ODM TV
19:00 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
74:24
19:00 dívky Jihočeský kraj (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
41:23
ODM TV
19:00 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Plzeňský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
70:42
27.6.2017
Úterý
09:00 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Jihočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
82:34
ODM TV
09:00 chlapci Pardubický kraj (M) - Olomoucký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
67:42
09:00 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Moravskolezský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
41:27
ODM TV
09:00 dívky Středočeský kraj (Ž) - Olomoucký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
36:18
10:15 chlapci Hlavní město Praha (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
76:16
ODM TV
10:15 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Plzeňský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
49:38
10:15 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
86:15
ODM TV
10:15 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
81:18
11:30 chlapci Královehradecký kraj (M) - Středočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
49:48
ODM TV
11:30 chlapci Ústecký kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
94:32
11:30 dívky Vysočina (Ž) - Jihočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
41:40
ODM TV
11:30 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Plzeňský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
48:27
12:45 chlapci Vysočina (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
50:42
ODM TV
12:45 chlapci Plzeňský kraj (M) - Zlínský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
46:27
12:45 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
78:37
12:45 dívky Ústecký kraj (Ž) - Zlínský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
20:0
15:30 chlapci Zlínský kraj (M) - Středočeský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
53:47
15:30 chlapci Olomoucký kraj (M) - Liberecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
54:41
15:30 dívky Jihočeský kraj (Ž) - Ústecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
43:39
15:30 dívky Plzeňský kraj (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
62:39
16:45 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Plzeňský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
49:30
16:45 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Středočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
56:43
16:45 chlapci Hlavní město Praha (M) - Ústecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
56:54
16:45 dívky Olomoucký kraj (Ž) - Moravskolezský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
44:31
18:00 chlapci Moravskolezský kraj (M) - Vysočina (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
62:49
18:00 dívky Jihomoravský kraj (Ž) - Královehradecký kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
53:51
18:00 chlapci Pardubický kraj (M) - Královehradecký kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
49:30
18:00 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Vysočina (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
53:20
28.6.2017
Středa
08:55 chlapci Středočeský kraj (M) - Liberecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
42:39
09:00 chlapci Jihočeský kraj (M) - Karlovarský kraj (M) Dvojhala VUT Startovní listina
42:34
09:00 dívky Královehradecký kraj (Ž) - Středočeský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
53:46
09:00 dívky Plzeňský kraj (Ž) - Jihočeský kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
41:33
10:15 chlapci Olomoucký kraj (M) - Zlínský kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
54:39
10:15 chlapci Plzeňský kraj (M) - Vysočina (M) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
54:50
10:15 dívky Moravskolezský kraj (Ž) - Vysočina (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
56:35
10:15 dívky Zlínský kraj (Ž) - Liberecký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
28:27
11:30 dívky Hlavní město Praha (Ž) - Jihomoravský kraj (Ž) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
56:38
11:30 chlapci Ústecký kraj (M) - Královehradecký kraj (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
48:41
11:30 dívky Karlovarský kraj (Ž) - Olomoucký kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
36:33
11:30 dívky Ústecký kraj (Ž) - Pardubický kraj (Ž) Dvojhala VUT Startovní listina
43:36
12:45 chlapci Jihomoravský kraj (M) - Moravskolezský kraj (M) Basketbalová hala Rosnička Startovní listina
67:44
12:45 chlapci Pardubický kraj (M) - Hlavní město Praha (M) Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina
56:43