Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
28. 6. 2017
Středa
08:30 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj
O 7. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Pardubický kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:45 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj
O 5. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
10:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
10:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Jihomoravský kraj
O 3. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Královehradecký kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj "G" - Plzeňský kraj "G"
O 7. místo
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Vysočina - Hlavní město Praha
O 3. místo
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:25 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj
Finále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
13:15 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj "G" - Středočeský kraj "G"
O 5. místo
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina ODM TV , Online
13:45 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Středočeský kraj
Finále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky