Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
28. 6. 2017
Středa
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Burian - Otypka Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Tenis dvouhra starší chlapci Hauge - Veigert
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - Vintera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Brunclík - Rouchal
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Přecechtělová - Tomajková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Šmejkalová - Havlíčková
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Mandelíková - Hrdinková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Nosková - Moravcová
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Zlínský kraj - Vysočina
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - Praha
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Pardubický
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší dívky Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Tenis čtyřhra starší dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky