Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
28. 6. 2017
Středa
09:25 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Olomoucký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky