Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2017
Úterý
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj "G" - Liberecký kraj "G"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj "K" - Plzeňský kraj "K"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj "K" - Kraj Vysočina "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj "G" - Karlovarský kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky Online
10:15 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina "G" - Jihomoravský kraj "G"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
10:15 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha "K" - Moravskoslezský kraj "K"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
10:15 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Zlínský kraj "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky Online
10:15 Florbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj "G" - Pardubický kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky Online
11:30 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj "G" - Středočeský kraj "G"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
11:30 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj "K" - Královehradecký kraj "K"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina Online
11:30 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj "K" - Pardubický kraj "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky Online
11:30 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Jihočeský kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky Online
12:45 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha "G" - Plzeňský kraj "G"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
12:45 Florbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj "K" - Středočeský kraj "K"
Čtvrtfinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
12:45 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Karlovarský kraj "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky Online
12:45 Florbal turnaj družstev dívky Královehradeckýkraj "G" - Zlínský kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj "K" - Kraj Vysočina "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Karlovarský kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj "G" - Jihomoravský kraj "G"
O 5.-8. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj "K" - Moravskoslezský kraj "K"
O 5.-8. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
15:05 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj "G" - Vysočina "G"
Semifinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
15:05 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj "K" - Hlavní město Praha
Semifinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
15:15 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj "K" - Pardubický kraj "K"
play-out kluci
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
15:15 Florbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj "G" - Jihočeský kraj "G"
play-out holky
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Plzeňský kraj
O 5.-8. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
16:20 Florbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj "K" - Olomoucký kraj "K"
O 5. - 8. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
17:35 Florbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj "G" - Hlavní město Praha
semifinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
17:35 Florbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj "K" - Středočeský kraj "K"
semifinále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky