Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2017
Úterý
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Mandelíková - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Nosková - Šálková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Jindrová - Hrdinková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Moravcová - Kněžková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Karlovarský kraj - Vysočina Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Středočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Praha - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Pardubický kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Vysočina - Moravskoslezský Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Jurajda - Velgert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Burian - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Baum - Otypka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra starší chlapci Zapletal - Hauge Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Pávková - Šmejkalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Přecechtělová - Látalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Tomajková - Odehnalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší dívky Paterová - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - Jedlička Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Brunclík - Hrazdil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Opluštil - Rouchal Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Vintera - Jecho Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis čtyřhra starší dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
09:30 Tenis čtyřhra starší dívky Liberecký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší dívky Praha - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší dívky Ústecký kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší dívky Královéhradecký kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Tenis čtyřhra starší dívky Zlínský kraj - Středočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - Brunclík Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Rouchal - Vintera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra starší chlapci Veigert - Burian Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra starší chlapci Otypka - Hauge Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra mladší dívky Šmejkalová - Přecechtělová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra mladší dívky Tomajková - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra starší dívky Mandelíková - Nosková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis dvouhra starší dívky Hrdinková - Moravcová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky