Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2017
Úterý
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Praha, hlavní město - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Zlínský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Karlovarský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton čtyřhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:25 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Plzeňský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:25 Badminton čtyřhra U15 - dívky Plzeňský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton čtyřhra U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton čtyřhra U15 - dívky Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Zlínský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:50 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton čtyřhra U15 - dívky Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton čtyřhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton čtyřhra U15 - dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton čtyřhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton čtyřhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton čtyřhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Plzeňský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton čtyřhra U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton čtyřhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton čtyřhra U15 - dívky Ústecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky