Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
27. 6. 2017
Úterý
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Olomoucký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Hl. město Praha - Moravskoslezský kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Hl. město Praha Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Královehradecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Středočeský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Karlovarský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj - Plzeňský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj - Zlínský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Zlínský kraj
5A - 6B
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj
5B - 6A
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Ústecký kraj
5A - 6B
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
15:30 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Pardubický kraj
5B - 6A
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj
Semifinále
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev dívky Praha, hlavní město - Středočeský kraj
Semifinále
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Praha, hlavní město - Ústecký kraj
3A - 4B
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
16:45 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskolezský kraj - Olomoucký kraj
3A - 4B
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskolezský kraj - Vysočina
Semifinále
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj
Semifinále
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Královehradecký kraj
3B - 4A
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
18:00 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Vysočina
3B - 4A
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky