Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Pardubický kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Karlovarský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Hl. m. Praha - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Kraj Vysočina - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Plzeňský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Liberecký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihočeský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Olomoucký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Zlínský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Kraj Vysočina - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:45 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
16:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Hl. m. Praha - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Hl. m. Praha - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:15 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Ústecký kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Pardubický kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Středočeský kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Zlínský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Karlovarský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Hl. m. Praha - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky