Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
13:00 Atletika 60 m mladší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:00 Atletika výška mladší dívky Skupina A Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:00 Atletika výška mladší chlapci Skupina A Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:00 Atletika dálka starší dívky Skupina AB Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:00 Atletika oštěp starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:20 Atletika 60 m mladší chlapci Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:40 Atletika 60 m starší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
14:00 Atletika 60 m starší chlapci Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
14:30 Atletika 800 m mladší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
14:30 Atletika výška mladší dívky Skupina B Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
14:30 Atletika výška mladší chlapci skupina B Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
14:50 Atletika 800 m mladší chlapci Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
15:00 Atletika dálka starší chlapci Skupina AB Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
15:00 Atletika oštěp starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
15:10 Atletika 800 m starší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
15:30 Atletika 1500 m starší chlapci Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
16:00 Atletika 60 m překážek mladší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
16:20 Atletika 60 m překážek mladší chlapci Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
16:30 Atletika výška starší dívky Skupina A Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
16:30 Atletika výška starší chlapci Skupina A Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
16:45 Atletika 100 m překážek starší dívky Rozběhy Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
17:00 Atletika dálka mladší chlapci Skupina AB Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
17:15 Atletika 100 m překážek starší chlapci Semifinále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
17:45 Atletika 60 m mladší dívky Semifinále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
18:00 Atletika 60 m mladší chlapci Semifinále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
18:00 Atletika výška starší dívky Skupina B Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
18:00 Atletika výška starší chlapci Skupina B Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
18:15 Atletika 60 m starší dívky Semifinále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
18:30 Atletika 60 m starší chlapci Semifinále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky