Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Květoň/Sommerová - Volný los
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Vítů/Brandtlová - Baroš/Vrzalová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kadlec/Handlová - Šolle/Kejíková
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Brhel/Kotásková - Lebeda/Bártová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Pisár/Pisárová - Kupčík/Furchová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Holub/Janáčková - Starka/Doležalová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Vogel/Kašubiaková - Smažík/Meškánová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Skotnica/Březinová - volný los
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Nykl/Čáchová - Vojna/Botková
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavsa/Bačinová - Vondráček/Dosedělová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kopecký/Jungwirthová - Bača/Segetová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Benda/Dohnálková - Bednář/Holubová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Černohorský/Hanáková - volný los
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Mokrejš/Klempererová - volný los
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Špalek/Morová - Svoboda/Halasová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Skokan/Nováková - Dostál/Bačinová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Morávek/Záděrová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Dufek/Hnátková - Krameš/Šimůnková
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Důra/Matoušová - Skopal/Prázdná
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Levora/Kociánová - Korp/Nykodýmová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Slapnička/Holubová - Pusch/Reslerová
32
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Heinzl/Procházková - Hejda/Pěnkavová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Jadrný/Růžičková - Rusnák/Chovancová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Záboj/Stránská - volný los
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Koudelík/Malíková - Svojanovský/Bayerová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Jakubský/Koďousková
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Přída/Bartoňová - Končal/Hnojská
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:50 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Dobiáš/Pokorná - Černohorský/Hanáková
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Soutěž družstev Hala Univerzitní kampus MU
12:30 Stolní tenis družstva starší dívky Soutěž družstev Hala Univerzitní kampus MU
12:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Soutěž družstev Hala Univerzitní kampus MU
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký
9-12
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj
9-12
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Zlínský kraj - Středočeský kraj
5-8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Vysočina - Moravskoslezský kraj
5-8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:25 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Květoň/Sommerová - Baroš/Vrzalová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:27 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kadlec/Handlová - Brhel/Kotásková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:28 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Pisár/Pisárová - Holub/Janáčková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:30 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Smažík/Meškánová - Skotnica/Březinová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:31 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Mokrejš/Klempererová - Svoboda/Halasová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:32 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Waldhauser/Pařízková - Truněček/Sazimová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:33 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Skokan/Nováková - Dufek/Hnátková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:34 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Důra/Matoušová - Slapnička/Holubová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:34 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Vojna/Botková - Vondráček/Dosedělová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:36 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Rusnák/Chovancová - Záboj/Stránská
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:36 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Dobiáš/Pokorná - Bača/Segetová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:37 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Štalzer/Vašendová - Kopecký/Kacálková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:38 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Bednář/Holubová - Černohorský/Hanáková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:39 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Končal/Hnojská - Jakubský/Koďousková
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:40 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Koudelík/Malíková - Hejda/Pěnkavová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:42 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Levora/Kociánová - Morávek/Záděrová
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:53 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Květon - Truněček
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:54 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Václav Vítů [30] Vít Kadlec [9]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:56 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Tomáš Černohorský [6] Štěpán Waldhauser [8]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:57 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Filip Vondráček [13] Jan Pisár [5]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:58 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Martin Skotnica [4] David Smažík [14]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
13:59 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Michael Kopecký [19] Filip Karel [7]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Královehradecký kraj - H. Praha
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky H. Praha - Vysočina
9-12
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Jihočeský kraj - Karlovarský kraj
9-12
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Středočeský kraj - Plzeňský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Plzeňský kraj - Ústecký kraj
5-8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Zlínský kraj - Jihočeský kraj
5-8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Ladislav Dobiáš [12] Matyáš Lebeda [11]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:01 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Pavel Prázdný [36] Štěpán Brhel [3]
16
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina , Výsledky
14:03 Stolní tenis dvouhra starší žáci Jan Mokrejš [7] Jan Krameš [17]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:04 Stolní tenis dvouhra starší žáci Adam Končal [37] Aleš Rusnák [11]
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:04 Stolní tenis dvouhra starší žáci Kryštof Přída [15] Jakub Slapnička [10] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:05 Stolní tenis dvouhra starší žáci Filip Jakubský [12] Jan Dufek [9] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:06 Stolní tenis dvouhra starší žáci Matouš Důra [21] Filip Kopecký [39] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:07 Stolní tenis dvouhra starší žáci Dalibor Skopal [16] Adam Štalzer [13] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:08 Stolní tenis dvouhra starší žáci Radim Morávek [18] Lukáš Koudelík [20] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:09 Stolní tenis dvouhra starší žáci Lukáš Heinzl [33] Šimon Jadrný [8] Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:19 Stolní tenis družstva mladší chlapci Liberecký kraj - Plzeňský kraj
2
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:28 Stolní tenis družstva mladší dívky Pardubicky - Liberecký
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Královéhradecký kraj - Ústecký kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:35 Stolní tenis družstva mladší dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:38 Stolní tenis družstva mladší dívky Praha - Karlovarský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
15:32 Stolní tenis družstva starší dívky Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj
4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Finále
Moravskoslezský kraj- Plzeňský kraj
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis družstva mladší dívky O 3. místo
Jihočeský kraj - Zlínský kraj
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Finále
2
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
16:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihočeský kraj - Královehradecký kraj
3-4
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis družstva starší dívky Finále
Středočeský kraj - Královehradecký kraj
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis družstva starší dívky Utkání o 3.místo
Plzeňský kraj - Ústecký kraj
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Finále
H. Praha - Moravskoslezský kraj
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
17:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Jihomoravský kraj - Královehradecký kraj
Zápas o třetí místo
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky