Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
10:00 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čáslava - Hirschau Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Líšková - Formanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:05 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Gregůrková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:05 Karate kata jednotlivci mladší žáci Olšavský - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:10 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čarek - Slovák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:10 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Tinavská - Holubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:15 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kozubal - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:15 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Ondrušková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:20 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kimi - Šťáhlavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:20 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Čepičková - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:25 Karate kata jednotlivci mladší žáci Polák - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:25 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Bílá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Karate kata jednotlivci mladší žáci Endršt - Vašák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Pokorná - Březovjaková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:35 Karate kata jednotlivci mladší žáci Haša - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:35 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Dušková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:40 Karate kata jednotlivci mladší žáci Pohl - Šolín Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štenclová - Šantrochová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Vašíčková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Medová - Kindlová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:45 Karate kata jednotlivci mladší žáci Nagy - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:45 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Suchá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:50 Karate kata jednotlivci mladší žáci Bednář - Laštůvka Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:50 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Petrušková - Mihalčatinová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:55 Karate kata jednotlivci mladší žáci Daniel - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:55 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štenclová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
10:55 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Janů - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:00 Karate kata jednotlivci mladší žáci Bednář - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:00 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Dlouhá - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:05 Karate kata jednotlivci mladší žáci Melich - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:05 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Formanová - Gregůrková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:10 Karate kata jednotlivci mladší žáci Vrba - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:10 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Tinavská - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:15 Karate kata jednotlivci mladší žáci Paterson - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:15 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štastná - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:20 Karate kata jednotlivci starší žáci Pelánek - Nový Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:20 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čáslava - Olšavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:25 Karate kata jednotlivci starší žáci Horehleď - Šanda Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:25 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čarek - Kozubal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:25 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Pokorná - Dušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:30 Karate kata jednotlivci starší žáci Lácha - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:30 Karate kata jednotlivci mladší žáci Štáhlavský - Polák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:30 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štenclová - Vašíčková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:35 Karate kata jednotlivci starší žáci Pasker - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:35 Karate kata jednotlivci mladší žáci Vašák - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:35 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Medová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:40 Karate kata jednotlivci starší žáci Vlček - Mai Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:40 Karate kata jednotlivci mladší žáci Pohl - Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Mihalčatinová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:45 Karate kata jednotlivci starší žáci Vacek - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:45 Karate kata jednotlivci mladší žáci Laštůvka - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:45 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Janů - Dlouhá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:50 Karate kata jednotlivci starší žáci Eliáš - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:50 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kolář - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:50 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Gregůrková - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:55 Karate kata jednotlivci starší žáci Rotter - Volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:55 Karate kata jednotlivci mladší žáci Vrba - Paterson Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
11:55 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štastná - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kata jednotlivci starší žáci Sůkal - Ruža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kata jednotlivci starší žákyně Michalicová - Škaldová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čáslava - Kozubal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kata jednotlivci starší žáci Pelánek - Nový Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štenclová - Medová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:05 Karate kata jednotlivci starší žáci Höfer - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:05 Karate kata jednotlivci starší žákyně Kratochvílová - Strnadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:05 Karate kata jednotlivci mladší žáci Štahlavský - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:05 Karate kata jednotlivci starší žáci Horehleď - Šanda Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:05 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štecová - Janů Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci starší žákyně Rychlá - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci mladší žáci Pohl - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci starší žáci Lácha - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci starší žáci Pasker - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Ondrušková - Štastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci starší žákyně Křižanová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci starší žákyně Chobotová - Harciníková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci mladší žáci Melich - Paterson Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci starší žáci Vlček - Mai Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci starší žáci Vacek - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:15 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Medová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci starší žákyně Levová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci starší žákyně Pešanová - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čáslava - Štahlavský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci starší žáci Eliáš - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci starší žáci Rotter - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:20 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štastná - Medová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci starší žákyně Otrubová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci starší žákyně Švrčková - Reguliová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci mladší žáci Pohl - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci starší žáci Sůkal - Ruža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:25 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Čepičková - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci starší žákyně Vavrušková - Škrabalová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci mladší žáci Štahlavský - Pohl Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci starší žáci Höfer - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:30 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Čepičková - Pokorná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci starší žákyně Květoňová - Horadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kimi - Polák Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci starší žáci Hlobil - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci starší žáci Schánilec - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:35 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Pokorná - Ondrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci starší žákyně Trtíková - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci starší žákyně Kovářová - Draheimová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci mladší žáci Polák - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci starší žáci Ručka - Hrazdír Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci starší žáci Pavel - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Kindlová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci starší žákyně Muzikářová - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci starší žákyně Kerbelová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci mladší žáci Polák - Čáslava Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci starší žáci Chod - Müller Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci starší žáci Klimeš - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:45 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Kindlová - Štenclová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:50 Karate kata jednotlivci starší žákyně Krátká - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:50 Karate kata jednotlivci mladší žáci Šolín - Nagy Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:50 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Štenclová - Štecová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:50 Karate kata jednotlivci starší žákyně Michalicová - Kratochvílová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:55 Karate kata jednotlivci mladší žáci Šolín - Vašek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
12:55 Karate kata jednotlivci starší žákyně Šťastná - Křižanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Karate kata jednotlivci mladší žáci Vašek - Melich Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Karate kata jednotlivci starší žákyně Harciníková - Levová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Karate kata jednotlivci starší žáci Pelánek - Horehleď Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:05 Karate kata jednotlivci starší žákyně Brejchová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:05 Karate kata jednotlivci starší žáci Brejcha - Pasker Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:10 Karate kata jednotlivci starší žákyně Reguliová - Vavrušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:10 Karate kata jednotlivci starší žáci Vlček - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:15 Karate kata jednotlivci starší žákyně Horadová - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:15 Karate kata jednotlivci starší žáci Bielik - Rotter Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:20 Karate kata jednotlivci starší žákyně Draheimová - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:20 Karate kata jednotlivci starší žáci Sůkal - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:25 Karate kata jednotlivci starší žákyně Švubová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:25 Karate kata jednotlivci starší žáci Pajkrt - Schánilec Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Karate kata jednotlivci starší žákyně Michalicová - Křižanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:30 Karate kata jednotlivci starší žáci Hrazdír - Pavel Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:35 Karate kata jednotlivci starší žákyně Harciníková - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:35 Karate kata jednotlivci starší žáci Müller - Klimeš Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:40 Karate kata jednotlivci starší žákyně Vavrušková - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:45 Karate kata jednotlivci starší žákyně Muzikářová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:50 Karate kata jednotlivci starší žákyně Michalicová - Brejchová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
13:55 Karate kata jednotlivci starší žákyně Trtíková - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Karate kata jednotlivci starší žákyně Brejchová - Muzikářová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Karate kata jednotlivci starší žáci Horehleď - Brejcha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:05 Karate kata jednotlivci starší žákyně Pešanová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:05 Karate kata jednotlivci starší žáci Vacek - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:10 Karate kata jednotlivci starší žákyně Draheimová - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:10 Karate kata jednotlivci starší žáci Sůkal - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:15 Karate kata jednotlivci starší žákyně Otrubová - Harciníková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:15 Karate kata jednotlivci starší žáci Pavel - Müller Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:20 Karate kata jednotlivci starší žákyně Draheimová - Trtíková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:20 Karate kata jednotlivci starší žáci Brejcha - Vacek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:25 Karate kata jednotlivci starší žákyně Harciníková - Michalicová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:25 Karate kata jednotlivci starší žáci Sůkal - Pavel Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:30 Karate kata jednotlivci starší žáci Vacek - Sůkal Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:35 Karate kata jednotlivci starší žáci Vlček - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:40 Karate kata jednotlivci starší žáci Ruža - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
14:45 Karate kata jednotlivci starší žáci Ruža - Pajkrt Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kata team mladší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kata team starší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kozubal - Haša Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Karate kata jednotlivci starší žákyně Křižanová - Otrubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:02 Karate kata jednotlivci mladší žáci Paterson - Šolín Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:02 Karate kata jednotlivci starší žákyně Vavrušková - Švubová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:04 Karate kata jednotlivci mladší žáci Olšavský - Čarek Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:04 Karate kata jednotlivci starší žákyně Kratochvílová - Šťastná Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:05 Karate kata team mladší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:05 Karate kata team starší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:06 Karate kata jednotlivci mladší žáci Vašák - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:08 Karate kata jednotlivci mladší žáci Nagy - Laštůvka Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:08 Karate kata jednotlivci starší žákyně Levová - Pešanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata team starší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Praha, hlavní město Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata team mladší žáci a žákyně Jihočeský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata jednotlivci mladší žáci Kolář - Vrba Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:10 Karate kata jednotlivci starší žákyně Regulinová - Horadová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:12 Karate kata jednotlivci mladší žáci Čarek - Zita Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:12 Karate kata jednotlivci starší žákyně Šťastná - Pešanová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:14 Karate kata jednotlivci mladší žáci Laštůvka - Kolář Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:14 Karate kata jednotlivci starší žákyně Horádová - Krátká Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:15 Karate kata team starší žáci a žákyně Jihomoravský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:15 Karate kata team starší žáci a žákyně Ústecký kraj - Vysočina Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:15 Karate kata team mladší žáci a žákyně Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:20 Karate kata team starší žáci a žákyně Plzeňský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:20 Karate kata team starší žáci a žákyně Olomoucký kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:20 Karate kata team mladší žáci a žákyně Pardubický kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:22 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Gregůrková - Čepičková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:24 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Janů - Kindlová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:25 Karate kata team starší žáci a žákyně Karlovarský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:25 Karate kata team mladší žáci a žákyně Liberecký kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:26 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Formanová - Tinavská Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:28 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Dušková - Bílá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:30 Karate kata team mladší žáci a žákyně Středočeský kraj - volný los Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:30 Karate kata team starší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:30 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Vašíčková - Mihalčatinová Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:32 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Dlouhá - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:34 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Tinavská - Dušková Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:35 Karate kata team mladší žáci a žákyně Ústecký kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:35 Karate kata team starší žáci a žákyně Praha, hlavní město - Jihomoravksý kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:40 Karate kata team mladší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:40 Karate kata team starší žáci a žákyně Ústecký kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:40 Karate kata jednotlivci mladší žákyně Mihalčatinová - Suchá Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:45 Karate kata team mladší žáci a žákyně Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:45 Karate kata team starší žáci a žákyně Liberecký kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:50 Karate kata team mladší žáci a žákyně Pardubický kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
15:55 Karate kata team mladší žáci a žákyně Středočeský kraj - Ústecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Karate kata team mladší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Karate kata team starší žáci a žákyně Středočeský - Jihomoravský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Karate kata jednotlivci starší žáci Horehleď - Bielik Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Karate kata team starší žáci a žákyně Kralovehradecký - Praha Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:02 Karate kata jednotlivci starší žáci Müller -Růža Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:04 Karate kata jednotlivci starší žáci Pelánek - Pasker Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:05 Karate kata team mladší žáci a žákyně Liberecký kraj - Středočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:05 Karate kata team starší žáci a žákyně Plzeňský - Liberecký Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:05 Karate kata team starší žáci a žákyně Ústecký - Karlovarský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:06 Karate kata jednotlivci starší žáci Schanielec - Hrazdír Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:08 Karate kata jednotlivci starší žáci Klimeš - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:10 Karate kata team mladší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:10 Karate kata team starší žáci a žákyně Středočeský - Liberecký Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:10 Karate kata jednotlivci starší žáci Schanielec - Morales Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:15 Karate kata team mladší žáci a žákyně Pardubický kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:15 Karate kata team starší žáci a žákyně Pardubický - Jihočeský Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:20 Karate kata team mladší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
16:25 Karate kata team mladší žáci a žákyně Ústecký kraj - Liberecký kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Karate kata team starší žáci a žákyně Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
17:05 Karate kata team starší žáci a žákyně Olomoucký kraj - Karlovarský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
17:10 Karate kata team starší žáci a žákyně Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky
17:15 Karate kata team starší žáci a žákyně Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Tesla Brno Startovní listina , Výsledky