Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Filip - Jedlička Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - Brašna Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Petr - Brunclík Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Hanzelín - Hrazdil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Vrba - Opluštil Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Patyk - Rouchal Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Vintera - Kubátko Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Mendelíková - Michnová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Pávková - Heiderová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Hrubanová - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Nosková - Zýtová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Šalková - Abeldinová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Jindrová - Gaetnerová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Augustinová - Hrdinková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Moravcová - Kubíková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší dívky Vetráková - Kněžková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Smékalová - Šmejkalová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Havlová - Přecechtělová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Říhová - Látalová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Jurajda - Klír Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Palán - Veigert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Burian - Čech Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Alan - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Baum - Šlapák Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Zeithamel - Otypka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Zapletal - Padevět Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Machala - Hauge Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Tomajková - Roháčová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Šimonovská - Odehnalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Paterová - Kubíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší dívky Nováková - Havlíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Jecho - Pazdera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Karlovarský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Vysočina - Liberecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Praha - Středočeský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Plzeňský kraj - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Zlínský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Jihočeský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Vysočina - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Praha, hlavní město - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Jihomoravský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Moravskoslezský kraj - Praha Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Ústecký kraj - Vysočina Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Jihočeský kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Pardubický kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší dívky Středočeský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Ústecký kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Vysočina - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Praha - Středočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Pardubický kraj - Jihočeský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Zlínský kraj - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - Ústecký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Vysočina - Pardubický kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Moravskoslezský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Olomoucký kraj - Liberecký kraj Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Královéhradecký kraj - Praha Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Pardubický kraj - Zlínský Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky