Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Praha, hlavní město - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:00 Badminton dvouhra U15 - chlapci Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Zlínský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:25 Badminton dvouhra U15 - chlapci Vysočina - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Ústecký kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - dívky Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - dívky Vysočina - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Plzeňský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Vysočina - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Ústecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Vysočina - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Vysočina - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Zlínský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Plzeňský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:45 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:45 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky