Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
26. 6. 2017
Pondělí
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Hl. město Praha Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Královehradecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Kraj Vysočina Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Zlínský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Liberecký kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Ústecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj - Plzeňský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Hl. město Praha - Jihomoravský kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Zlínský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:45 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Hl. město Praha - Jihočeský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
14:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
14:00 Basketbal turnaj družstev dívky Pardubický kraj - Hl. město Praha Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
14:00 Basketbal turnaj družstev dívky Královehradecký kraj - Středočeský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Ústecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
15:15 Basketbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:15 Basketbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Karlovarský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
16:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
16:30 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Ústecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
17:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Pardubický kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
17:45 Basketbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina - Hl. město Praha Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
17:45 Basketbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Středočeský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
19:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Královehradecký kraj - Hl. město Praha Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky ODM TV
19:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
19:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Pardubický kraj Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky ODM TV
19:00 Basketbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj - Královehradecký kraj Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky