Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2017
Neděle
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky Online
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Ústecký kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Liberecký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Středočeský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Liberecký kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Hl. m. Praha - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Středočeský kraj - Olomoucký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Kraj Vysočina - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Ústecký kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Zlínský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Olomoucký kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Plzeňský kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Ústecký kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
13:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Hl. m. Praha - Královéhradecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Středočeský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihomoravský kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:45 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Kraj Vysočina - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
17:00 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky Karlovarský kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Karlovarský kraj - Středočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Plzeňský kraj - Pardubický kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
18:30 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Pardubický kraj - Karlovarský kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Zlínský kraj - Hl. m. Praha Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
20:00 Volejbal turnaj družstev turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky