Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2017
Neděle
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Karlovarský kraj - Liberecký kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky H. Praha - Jihočeský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Jihomoravský kraj - Pardubický kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Plzeňský kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky Středočeský kraj - Ústecký kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší dívky volný los - Zlínský kraj
16
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci volný los - Zlínský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Plzeňský kraj - Vysočina
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci H. Praha - Ústecký kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
09:00 Stolní tenis družstva mladší chlapci Královéhradecký kraj - Pardubický kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky H. Praha - Jihomoravský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Královéhradecký kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky Olomoucký kraj - Pardubický kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Olomoucký kraj - Plzeňský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky Vysočina - Plzeňský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Ústecký kraj - Karlovarský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky Královehradecký kraj - Liberecký kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Pardubický kraj - H. Praha
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší dívky Zlínský kraj - Karlovarský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Zlínský kraj - Středočeský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Liberecký kraj - Jihomoravský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci Jihočeský kraj - Vysočina
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
10:30 Stolní tenis družstva starší chlapci volný los - Moravskoslezský kraj
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
10:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Plzeňský kraj - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
11:14 Stolní tenis družstva starší dívky Ústecký kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Jihomoravský kraj - Vysočina
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Jihočeský kraj - Pardubický kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Královehradecký kraj - Středočeský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci H. Praha - Zlínský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Ústecký kraj - Zlínský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva starší dívky Středočeský kraj - volný los
16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Karlovarský kraj - Olomoucký kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Pardubický kraj - Liberecký kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky volný los - Karlovarský kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší chlapci Ústecký kraj - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky H. Praha - Jihomoravský kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky volný los - Olomoucký kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva mladší dívky Středočeský kraj - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
12:30 Stolní tenis družstva starší dívky H. Praha - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Středočeský kraj - Jihomoravský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Ústecký kraj - Zlínský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Olomoucký kraj - Plzeňský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Královehradecký kraj - Moravskoslezský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Královehradecký kraj - Plzeňský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Ústecký kraj - H. Praha
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj
8
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci volný los - Olomoucký kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Vysočina - Pardubický kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Liberecký kraj - Jihočeský kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší dívky Karlovarský kraj - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
14:00 Stolní tenis družstva starší chlapci Vysočina - volný los
9-16
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:27 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina A Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:28 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina B Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:29 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina C Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:31 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina D Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:32 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina E Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:32 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina F Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
14:33 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina G Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
14:34 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci Skupina H Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
14:41 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina A Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:43 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina B Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:44 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina C Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:45 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina D Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:46 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina E Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:47 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina F Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
14:48 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina G Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
14:48 Stolní tenis dvouhra mladší dívky Skupina H Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:53 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina A Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:55 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina B Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:56 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina C Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:57 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina D Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:58 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina E Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
14:59 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina F Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:00 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina G Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:01 Stolní tenis dvouhra starší dívky Skupina H Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:03 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina A Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:04 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina B Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:05 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina C Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:06 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina D Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:07 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina E Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:08 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina F Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:09 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina G Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
15:11 Stolní tenis dvouhra starší žáci Skupina H Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina
16:38 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Waldhauser/Pařízková - volný los
32
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
16:43 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Prázdný/Grundlová - Truněček/Sazimová
32
Hala Univerzitní kampus MU Startovní listina , Výsledky
16:49 Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Dobiáš/Pokorná - volný los
32
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina
17:31 Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Štalzer/Vašendová - volný los
32
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu Startovní listina