Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2017
Neděle
08:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj "G" - Ústecký kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
08:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Středočeský kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
08:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Moravskoslezský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky Online
08:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj"K" - Zlínský kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Plzeňský kraj "G" - Jihočeský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Kraj Vysočina "G" - Liberecký kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj "K" - Pardubický kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj"K" - Hlavní město Praha "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha "G" - Zlínský kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj "K" - Kraj Vysočina "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj "K" - Jihočeský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Pardubický kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj"K" - Olomoucký kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj "G" - Plzeňský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj "G" - Kraj Vysočina "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj "K" - Středočeský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj"K" - Královéhradecký kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj "G" - Hlavní město Praha "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev chlapci Pardubický kraj "K" - Ústecký kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
13:00 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha "K" - Plzeňský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj "G" - Pardubický kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina "K" - Jihomoravský kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
14:00 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj "K" - Olomoucký kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj "G" - Plzeňský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Kraj Vysočina "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Středočeský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
15:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj"K" - Královéhradecký kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
16:00 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj "G" - Jihočeský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Florbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj "G" - Liberecký kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
16:00 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj "K" - Pardubický kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
16:00 Florbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj"K" - Hlavní město Praha "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev dívky Hlavní město Praha "G" - Pardubický kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
17:00 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj "K" - Olomoucký kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
18:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky
18:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj "G" - Zlínský kraj "G" Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky
18:00 Florbal turnaj družstev chlapci Liberecký kraj "K" - Kraj Vysočina "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
18:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj"K" - Jihočeský kraj "K" VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky