Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2017
Neděle
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Brašna - Leipner
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Blumajer - Filip
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Laštovička - Jedlička
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Brunclík - Novák
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Vrtěna - Hanzelín
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Doubek - Hrazdil
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Fedasko - Vrba
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Petr - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Rouchal - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra mladší chlapci Pazdera - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Jurajda - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Klír - Lisa Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Palán - Novák Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Křížek - Veigert Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Burian - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Čech - Nápravník Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Alan - Janoušek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Kračman - Mališ Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Baum - Válek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Šlapák - Jadlovský Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Fáček - Zeithamel Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Otypka - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Zapletal - Hovorka Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Padevět - Kratochvíl Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Machala - Hertl Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Hauge - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Mandelíková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Křepinská - Michnová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Hrubanová - Kmínková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Hrádková - Panchartek Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Nosková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Zýtová - Hertlová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Planková - Abeldinová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Šalková - Palicová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Jindrová - Vondráková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Gaenerová - Altrichterová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Augustinová - Křenková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Hrdinková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Moravcová - Horská Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Kubíková - Gajdošová Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Vetráková - Ondroušková Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
09:00 Tenis dvouhra starší dívky Kněžková - volný los Tenisové dvorce TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Opluštil - Houdek
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Patyk - Mojžíš
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Vintera - Douda
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Fáček - Kubátko
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Vacula - Jecho
24
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Pávková - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Willanderová - Heiderová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Fiedlerová - Smékalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Hrabalová - Šmejkalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Havlová - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Přecechtělová - Kareisová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Jiříková - Říhová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Bajerová - Látalová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Tomanková - Maršálková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Mičocová - Roháčová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Šimonovská - Grünová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Odehnalová - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Paterová - Drozdová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Marnová - Kubíčková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Nováková - Charvátová Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:30 Tenis dvouhra mladší dívky Havlíčková - volný los Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky