Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
25. 6. 2017
Neděle
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihomoravský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Ústecký kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Plzeňský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihočeský kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Vysočina - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Vysočina - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Zlínský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihomoravský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:20 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
11:10 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:10 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:10 Badminton smíšená čtyřhra U15 Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:35 Badminton smíšená čtyřhra U15 Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:35 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:35 Badminton smíšená čtyřhra U15 Praha, hlavní město - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:35 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Středočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:50 Badminton dvouhra U15 - dívky Olomoucký kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:50 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:10 Badminton dvouhra U15 - chlapci Vysočina - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:10 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:10 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Jihomoravský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Plzeňský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Praha, hlavní město - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Ústecký kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Plzeňský kraj - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Vysočina - Zlínský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Olomoucký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:10 Badminton dvouhra U15 - chlapci Karlovarský kraj - Plzeňský kraj Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
13:10 Badminton dvouhra U15 - dívky Ústecký kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:10 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:10 Badminton dvouhra U15 - chlapci Ústecký kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
13:45 Badminton smíšená čtyřhra U15 Pardubický kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
14:17 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky