Šachy turnaj – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
18.1.2016
Pondělí
09:30 nejmladší žáci Kůsa - Gnojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl - Dolenský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Flajšman - Rokoš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář - Jareš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Václavík - Vojta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jun - Šťastná Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Babula - Kureš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Švanda - Škrabánek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Miesbauer - Mládek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Matůš - Nagy Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Pavelka - Anaškin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Liška - Tulis Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Sedlák - Buločkin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Lojek - Skalský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Nehyba - Daněk Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Simet - Špička Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Martirosyan - Hložek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hrabal - Miča Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Přibylová - Vilímová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Tůmová - Ambrožová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hofman - Fojt Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Brunová - Vítová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Mrišová - Bierská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Zavadil - Polanský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Kopcová - Gárská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Růžičková - Volaninová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Špreňar - Vokoun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Vavřínková - Hušková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vavřínková - Přibylová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vítová - Kopcová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Volaninová - Tůmová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Ambrožová - Mrišová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Gárská - Brunová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Bierská - Růžičková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vilímová - Hušková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Buločkin - Simet Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Tulis - Lojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Daněk - Miesbauer Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Hofman - Švanda Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Anaškin - Nehyba Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Polanský - Martirosyan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Mládek - Pavelka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Miča - Špreňar Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Skalský - Liška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Nagy - Škrabánek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Špička - Sedlák Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Hložek - Matůš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Vokoun - Hrabal Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Fojt - Zavadil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Gnojek - Jun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Vojta - Přibyl Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Rokoš - Babula Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Jareš - Kůsa Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Šťastná - Kolář Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Kureš - Flajšman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Dolenský - Václavík Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
19.1.2016
Úterý
09:30 starší žáci Miesbauer - Tulis Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Lojek - Buločkin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jun - Rokoš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jareš - Vojta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Simet - Mládek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář - Gnojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl - Babula Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Liška - Anaškin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Václavík - Kureš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Flajšman - Dolenský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa - Šťastná Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Nehyba - Špička Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Pavelka - Daněk Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Sedlák - Skalský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Švanda - Špreňar Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Kopcová - Volaninová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Přibylová - Bierská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Martirosyan - Nagy Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Brunová - Vavřínková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Mrišová - Vilímová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Tůmová - Vítová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Miča - Polanský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Růžičková - Ambrožová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Hušková - Gárská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Matůš - Hofman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Zavadil - Vokoun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Škrabánek - Hložek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hrabal - Fojt Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Rokoš - Jareš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Vojta - Jun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Gnojek - Přibyl Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Václavík - Flajšman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Babula - Kolář Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Kureš - Kůsa Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Dolenský - Šťastná Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Polanský - Švanda Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Špreňar - Martirosyan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Škrabánek - Matůš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Nagy - Zavadil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Fojt - Miča Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Vokoun - Hofman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Hložek - Hrabal Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vavřínková - Kopcová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Ambrožová - Volaninová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Bierská - Vilímová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vítová - Přibylová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Mrišová - Brunová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Hušková - Tůmová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Simet - Miesbauer Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Gárská - Růžičková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Anaškin - Lojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Buločkin - Mládek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Tulis - Nehyba Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Špička - Liška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Skalský - Pavelka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Daněk - Sedlák Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
20.1.2016
Středa
09:30 starší žáci Miesbauer - Anaškin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Vilímová - Kopcová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Nehyba - Simet Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Mládek - Skalský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Liška - Buločkin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Ambrožová - Vavřínková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Lojek - Sedlák Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Volaninová - Vítová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Daněk - Tulis Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Přibylová - Tůmová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Pavelka - Špička Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Brunová - Bierská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Gárská - Mrišová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Růžičková - Hušková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Švanda - Martirosyan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Matůš - Polanský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Zavadil - Špreňar Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jareš - Gnojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Miča - Škrabánek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hofman - Hložek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Flajšman - Vojta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Vokoun - Fojt Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hrabal - Nagy Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl - Rokoš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jun - Babula Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář - Kureš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Šťastná - Václavík Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa - Dolenský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Švanda - Miča Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Martirosyan - Matůš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Kopcová - Přibylová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Volaninová - Vavřínková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Špreňar - Polanský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vilímová - Brunová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Hložek - Zavadil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Vítová - Ambrožová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Bierská - Gárská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Nagy - Fojt Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Tůmová - Růžičková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 dívky Hušková - Mrišová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Škrabánek - Vokoun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 mladší žáci Hofman - Hrabal Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Buločkin - Miesbauer Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Vojta - Gnojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Přibyl - Jareš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Anaškin - Simet Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Flajšman - Jun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Mládek - Lojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Liška - Nehyba Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Rokoš - Václavík Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Skalský - Daněk Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Dolenský - Kolář Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Sedlák - Pavelka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Babula - Kůsa Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 starší žáci Tulis - Špička Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
14:30 nejmladší žáci Kureš - Šťastná Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
21.1.2016
Čtvrtek
09:30 dívky Brunová - Kopcová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Přibylová - Volaninová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Vavřínková - Vilímová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Ambrožová - Bierská Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Gárská - Tůmová Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Vítová - Hušková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Miesbauer - Lojek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 dívky Mrišová - Růžičková Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Anaškin - Mládek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Nehyba - Buločkin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Simet - Skalský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Pavelka - Liška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Špička - Daněk Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Zavadil - Švanda Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Sedlák - Tulis Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Miča - Martirosyan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Polanský - Hložek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Fojt - Špreňar Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Matůš - Vokoun Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Nagy - Hofman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 mladší žáci Hrabal - Škrabánek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Jun - Přibyl Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Gnojek - Rokoš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Václavík - Jareš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář - Vojta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa - Flajšman Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Šťastná - Babula Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 nejmladší žáci Kureš - Dolenský Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
Výsledky
Online