Šachy turnaj – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
18.1.2016
Pondělí
09:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Kůsa Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl Viktor - Dolenský Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Rokoš Filip - Flajšman Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Kolář Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Vojta Jakub - Václavík Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Jun Rudolf - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Babula Vlastimil - Kureš Michael Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Miesbauer Jan - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0.5:0.5
Online
09:30 mladší žáci Matůš Filip - Nagy Ladislav Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0.5:0.5
Online
09:30 starší žáci Pavelka Jan Hubert - Anaškin Arsenij Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0.5:0.5
Online
09:30 starší žáci Tulis Jan - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Buločkin Martin - Sedlák Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Lojek Marek - Skalský Alexandr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Nehyba Martin - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0.5:0.5
Online
09:30 starší žáci Simet Martin - Špička Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Martirosyan Ara - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Miča Marek - Hrabal Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Přibylová Sofie - Vilímová Julie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Tůmová Anna - Ambrožová Lucie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Hofman Kryštof - Fojt Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vítová Anna - Brunová Blanka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Mrišová Eliška - Bierská Adéla Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Polanský Adam Luboš - Zavadil Matyáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Kopcová Ludmila - Gárská Lenka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Volaninová Šárka - Růžičková Ema Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Špreňar Petr - Vokoun Tomáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vavřínková Eliška - Hušková Agáta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 dívky Přibylová Sofie - Vavřínková Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Kopcová Ludmila - Vítová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 dívky Volaninová Šárka - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 dívky Ambrožová Lucie - Mrišová Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 dívky Gárská Lenka - Brunová Blanka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Růžičková Ema - Bierská Adéla Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Hušková Agáta - Vilímová Julie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Buločkin Martin - Simet Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Lojek Marek - Tulis Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Miesbauer Jan - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Hofman Kryštof Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 starší žáci Nehyba Martin - Anaškin Arsenij Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Polanský Adam Luboš - Martirosyan Ara Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Pavelka Jan Hubert - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Miča Marek - Špreňar Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Skalský Alexandr - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Nagy Ladislav - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Sedlák Jiří - Špička Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Matůš Filip - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Vokoun Tomáš - Hrabal Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 mladší žáci Fojt Petr - Zavadil Matyáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Jun Rudolf Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Přibyl Viktor - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Babula Vlastimil - Rokoš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Kůsa Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Kolář Jan - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Kureš Michael - Flajšman Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Václavík Jan - Dolenský Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
19.1.2016
Úterý
09:30 starší žáci Miesbauer Jan - Tulis Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Lojek Marek - Buločkin Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 nejmladší žáci Jun Rudolf - Rokoš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0.5:0.5
Online
09:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Simet Martin - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Kolář Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl Viktor - Babula Vlastimil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Anaškin Arsenij - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Václavík Jan - Kureš Michael Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Flajšman Petr - Dolenský Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa Jakub - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Špička Jan - Nehyba Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Pavelka Jan Hubert - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Skalský Alexandr - Sedlák Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Špreňar Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Kopcová Ludmila - Volaninová Šárka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Bierská Adéla - Přibylová Sofie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Martirosyan Ara - Nagy Ladislav Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vavřínková Eliška - Brunová Blanka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vilímová Julie - Mrišová Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vítová Anna - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Polanský Adam Luboš - Miča Marek Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Ambrožová Lucie - Růžičková Ema Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Hušková Agáta - Gárská Lenka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Matůš Filip - Hofman Kryštof Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Zavadil Matyáš - Vokoun Tomáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Škrabánek Matěj - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Fojt Petr - Hrabal Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Rokoš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Jun Rudolf - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Přibyl Viktor Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Václavík Jan - Flajšman Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Babula Vlastimil - Kolář Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Kůsa Jakub - Kureš Michael Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Dolenský Filip - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Polanský Adam Luboš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Špreňar Petr - Martirosyan Ara Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Matůš Filip - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Nagy Ladislav - Zavadil Matyáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Miča Marek - Fojt Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 mladší žáci Vokoun Tomáš - Hofman Kryštof Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Hrabal Matěj - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Kopcová Ludmila - Vavřínková Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Ambrožová Lucie - Volaninová Šárka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Bierská Adéla - Vilímová Julie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Vítová Anna - Přibylová Sofie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Brunová Blanka - Mrišová Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 dívky Hušková Agáta - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Miesbauer Jan - Simet Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Gárská Lenka - Růžičková Ema Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 starší žáci Lojek Marek - Anaškin Arsenij Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Buločkin Martin - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 starší žáci Tulis Jan - Nehyba Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Špička Jan - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Pavelka Jan Hubert - Skalský Alexandr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Sedlák Jiří - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
20.1.2016
Středa
09:30 starší žáci Miesbauer Jan - Anaškin Arsenij Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Kopcová Ludmila - Vilímová Julie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Nehyba Martin - Simet Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Skalský Alexandr - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 starší žáci Buločkin Martin - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Ambrožová Lucie - Vavřínková Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Lojek Marek - Sedlák Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Volaninová Šárka - Vítová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Tulis Jan - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 dívky Přibylová Sofie - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Špička Jan - Pavelka Jan Hubert Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 dívky Brunová Blanka - Bierská Adéla Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Gárská Lenka - Mrišová Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 dívky Růžičková Ema - Hušková Agáta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Martirosyan Ara Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 mladší žáci Polanský Adam Luboš - Matůš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 mladší žáci Špreňar Petr - Zavadil Matyáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Jareš Michal Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Miča Marek - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Hofman Kryštof - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 nejmladší žáci Flajšman Petr - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 mladší žáci Vokoun Tomáš - Fojt Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 mladší žáci Hrabal Matěj - Nagy Ladislav Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 nejmladší žáci Rokoš Filip - Přibyl Viktor Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 nejmladší žáci Jun Rudolf - Babula Vlastimil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář Jan - Kureš Michael Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Václavík Jan - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa Jakub - Dolenský Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Miča Marek - Švanda Ondřej Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Matůš Filip - Martirosyan Ara Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Kopcová Ludmila - Přibylová Sofie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Volaninová Šárka - Vavřínková Eliška Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 mladší žáci Špreňar Petr - Polanský Adam Luboš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Vilímová Julie - Brunová Blanka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Zavadil Matyáš - Hložek David Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Ambrožová Lucie - Vítová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Gárská Lenka - Bierská Adéla Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 mladší žáci Fojt Petr - Nagy Ladislav Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 dívky Růžičková Ema - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 dívky Mrišová Eliška - Hušková Agáta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 mladší žáci Vokoun Tomáš - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 mladší žáci Hofman Kryštof - Hrabal Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Buločkin Martin - Miesbauer Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Přibyl Viktor Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 starší žáci Anaškin Arsenij - Simet Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 nejmladší žáci Jun Rudolf - Flajšman Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
14:30 starší žáci Lojek Marek - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Nehyba Martin - Liška Jiří Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
14:30 nejmladší žáci Václavík Jan - Rokoš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Skalský Alexandr - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Dolenský Filip - Kolář Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Sedlák Jiří - Pavelka Jan Hubert Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Kůsa Jakub - Babula Vlastimil Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 starší žáci Tulis Jan - Špička Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
14:30 nejmladší žáci Kureš Michael - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
21.1.2016
Čtvrtek
09:30 dívky Kopcová Ludmila - Brunová Blanka Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Volaninová Šárka - Přibylová Sofie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 dívky Vavřínková Eliška - Vilímová Julie Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0:1
Online
09:30 dívky Ambrožová Lucie - Bierská Adéla Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 dívky Gárská Lenka - Tůmová Anna Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Vítová Anna - Hušková Agáta Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Lojek Marek - Miesbauer Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 dívky Mrišová Eliška - Růžičková Ema Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Anaškin Arsenij - Mládek Richard Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Buločkin Martin - Nehyba Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Skalský Alexandr - Simet Martin Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Liška Jiří - Pavelka Jan Hubert Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 starší žáci Špička Jan - Daněk Daniel Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 mladší žáci Švanda Ondřej - Zavadil Matyáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 starší žáci Sedlák Jiří - Tulis Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Miča Marek - Martirosyan Ara Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Hložek David - Polanský Adam Luboš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Špreňar Petr - Fojt Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 mladší žáci Matůš Filip - Vokoun Tomáš Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Nagy Ladislav - Hofman Kryštof Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 mladší žáci Hrabal Matěj - Škrabánek Matěj Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 nejmladší žáci Přibyl Viktor - Jun Rudolf Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Gnojek Petr - Rokoš Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Jareš Michal - Václavík Jan Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kolář Jan - Vojta Jakub Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kůsa Jakub - Flajšman Petr Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
0,5:0,5
Online
09:30 nejmladší žáci Babula Vlastimil - Šťastná Martina Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online
09:30 nejmladší žáci Kureš Michael - Dolenský Filip Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
1:0
Online