Lední hokej turnaj chlapci – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj chlapci – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
18.1.2016
Pondělí
08:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
0:2
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Pardubický kraj - Zlínský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:6
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Liberecký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
0:2
Online
08:30 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
2:5
Online
10:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
5:2
ODM TV , Online
10:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Středočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
5:0
Online
12:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:1
ODM TV , Online
12:30 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Praha HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:3
Online
14:30 turnaj chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
3:0
ODM TV , Online
14:30 turnaj chlapci Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
4:3
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
3:2
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Liberecký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
1:2
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
4:5
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Praha - Středočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:0
ODM TV , Online
19.1.2016
Úterý
08:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
0:6
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
0:1
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
1:1
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
2:2
Online
10:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
1:1
ODM TV , Online
10:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
5:2
Online
12:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
1:3
ODM TV , Online
12:30 turnaj chlapci Plzeňský kraj - Praha HC Piráti Chomutov Startovní listina
1:1
ODM TV , Online
14:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
2:2
ODM TV , Online
14:30 turnaj chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:0
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Liberecký kraj - Olomoucký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
2:4
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Ústecký kraj - Zlínský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
3:3
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Praha HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
20.1.2016
Středa
08:30 turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:2
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Pardubický kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
0:2
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Liberecký kraj - Jihočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
0:1
ODM TV , Online
08:30 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Středočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
0:2
Online
10:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Zlínský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
5:3
ODM TV , Online
10:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:0
Online
12:30 turnaj chlapci Pardubický kraj - Ústecký kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
4:3
ODM TV , Online
12:30 turnaj chlapci Praha - Liberecký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
14:30 turnaj chlapci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:3
ODM TV , Online
14:30 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
5:2
ODM TV , Online
16:30 turnaj chlapci Praha - Jihočeský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
2:3
ODM TV , Online
18:30 turnaj chlapci Olomoucký kraj - Plzeňský kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
21.1.2016
Čtvrtek
08:00 turnaj chlapci Praha - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
3:0
ODM TV , Online
08:00 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj HC Verva Litvínov Startovní listina
3:2
ODM TV , Online
09:00 turnaj chlapci Jihočeský kraj - Ústecký kraj HC Piráti Chomutov Startovní listina
5:4sn
ODM TV , Online
11:30 turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina HC Verva Litvínov Startovní listina
3:1
ODM TV , Online
12:15 turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Praha HC Piráti Chomutov Startovní listina
4:5
ODM TV , Online