Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
09:30 Šachy turnaj dívky Brunová - Kopcová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Přibylová - Volaninová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Vilímová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Ambrožová - Bierská
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Gárská - Tůmová
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Vítová - Hušková
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Miesbauer - Lojek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Mrišová - Růžičková
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Anaškin - Mládek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Nehyba - Buločkin
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Simet - Skalský
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Pavelka - Liška
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Špička - Daněk
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Zavadil - Švanda
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Sedlák - Tulis
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Miča - Martirosyan
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Polanský - Hložek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Fojt - Špreňar
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Matůš - Vokoun
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Nagy - Hofman
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Hrabal - Škrabánek
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Jun - Přibyl
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Gnojek - Rokoš
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Václavík - Jareš
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kolář - Vojta
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kůsa - Flajšman
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Šťastná - Babula
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kureš - Dolenský
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Šachy soutěž družstev družstva Finále Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky