Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:12 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:14 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:16 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:18 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:20 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:22 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:24 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:26 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:28 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:36 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:38 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:40 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 3 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:42 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 4 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:44 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 5 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:46 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 6 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:12 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:15 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:17 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:19 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:21 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:23 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:27 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:36 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:38 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:40 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:42 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:45 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 1 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:47 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 2 HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:49 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále E HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:51 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále D HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:53 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále C HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:55 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále B HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:57 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále A HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žákyně Finále HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žáci Finále HC Most Startovní listina , Výsledky ODM TV