Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Strnadová - Nováková - Kresingerová
Čtvrtfinále 1
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Choleva - Toman - Obermajer
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Brožová - Scherhaklová - Neubertová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Formánek - Unzeitig - Skopal
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Maděrová - Kodýdková - Kaplanová - Beranová
Čtvrtfinále 2
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Bártová - Faustová - Komanová
Čtvrtfinále 3
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Kolesová - Šonková - Krajná
Čtvrtfinále 4
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Mladý - Vodrážka - Horník
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Rataj - Viznar - Exnar
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Makovec - Vaněk - Kopuletý
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Látalová - Belocká - Kašparová - Johanová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Mullen - Kodýtková - Middleton - Jelínková
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Filipová - Skřipská - Nedomová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Choura - Choleva - Kaplan - Foldyna
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Keřlík - Zaňka - Nováček
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Lizna - Všetečka - Salač
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Snowboarding snowboardcross starší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Strnadová - Kodýdková - Kresingerová - Kaplanová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Kolesová - Bártová - Faustová - Krajná
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Choleva - Toman - Vodrážka - Horník
semifinále
Golf club Teplice Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Rataj - Viznar - Makovec - Vaněk
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Brožová - Látalová - Belocká - Neubertová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Filipová - Mullen - Skřipská - Middleton
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Formánek - Skopal - Foldyna - Kaplan
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Zaňka - Nováček - Salač - Všetečka
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
15:30 Snowboarding snowboardcross starší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
16:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online