Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Vlk - Řivnáč - Hrstka
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Loosová - Hradilová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Hájková - Kumbárová - Gilarová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Šindelářová - Hanková - Patrovská
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Neumanová - Balabánová - Hicklová
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Macalík - Vošmera - Leitner - Čech
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Černý - Taraba - Švaral - Babka
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Kratochvíl - Vlk - Adámek
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Raška - Szotkowski - Glatt
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Hluboký - Fleischer - Šnajdr - Kozma
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Cholenská - Tobolková - Beránková
Čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Pospíšil - Malý - Krejčíř - Fischer
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Zatloukal - Vlček - Dressler
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Balabánová - Güttnerová - Černohorská - Dvořáčková
Čtvrtfinále 2
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Dědková - Půlpánová - Hajžmanová - Rašovská
Čtvrtfinále 3
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Černohorská - Iványiová - Kestlová
Čtvrtfinále 4
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Raška - Hlubocký - Szotkowski - Šnajdr
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Malý - Vlček - Zatloukal - Krejčíř
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Balabánová - Güttnerová - Tobolková - Beránková
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Dědková - Půlpánová - Iványiová - Kestlová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Vošmera - Řivnáč - Hrstka - Čech
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Loosová - Hradilová - Hájková - Gilarová
Semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Šindelářová - Patrovská - Neumanová - Balabánová
Semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Taraba - Vlk - Adámek - Švaral
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:05 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:05 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně O umístění 9. - 11. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:20 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 13. - 14. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
11:25 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 9. - 12. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně Finále SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross mladší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žáci O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online
12:00 Akrobatické lyžování skicross starší žákyně O umístění 5. - 8. místo SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky Online