Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
18. 1. 2016
Pondělí
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kůsa - Gnojek
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Přibyl - Dolenský
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Flajšman - Rokoš
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kolář - Jareš
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Václavík - Vojta
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Jun - Šťastná
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Babula - Kureš
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Švanda - Škrabánek
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Miesbauer - Mládek
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Matůš - Nagy
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Pavelka - Anaškin
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Liška - Tulis
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Sedlák - Buločkin
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Lojek - Skalský
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Nehyba - Daněk
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj starší žáci Simet - Špička
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Martirosyan - Hložek
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Hrabal - Miča
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Přibylová - Vilímová
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Tůmová - Ambrožová
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Hofman - Fojt
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Brunová - Vítová
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Mrišová - Bierská
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Zavadil - Polanský
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Kopcová - Gárská
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Růžičková - Volaninová
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj mladší žáci Špreňar - Vokoun
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
09:30 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Hušková
1. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Vavřínková - Přibylová
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Vítová - Kopcová
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Volaninová - Tůmová
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Ambrožová - Mrišová
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Gárská - Brunová
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Bierská - Růžičková
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj dívky Vilímová - Hušková
2.kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Buločkin - Simet
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Tulis - Lojek
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Daněk - Miesbauer
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Hofman - Švanda
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Anaškin - Nehyba
2.kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Polanský - Martirosyan
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Mládek - Pavelka
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Miča - Špreňar
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Skalský - Liška
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Nagy - Škrabánek
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj starší žáci Špička - Sedlák
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Hložek - Matůš
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Vokoun - Hrabal
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj mladší žáci Fojt - Zavadil
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Gnojek - Jun
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Vojta - Přibyl
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Rokoš - Babula
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Jareš - Kůsa
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Šťastná - Kolář
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Kureš - Flajšman
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Šachy turnaj nejmladší žáci Dolenský - Václavík
2. kolo
Městské Divadlo Chomutov Startovní listina , Výsledky Online