Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
18. 1. 2016
Pondělí
09:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Kvalifikace
1. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
09:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Kvalifikace
1. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
09:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Kvalifikace
1. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
09:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kvalifikace
1. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
10:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Kvalifikace
2. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
10:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Kvalifikace
2. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
10:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Kvalifikace
2. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
10:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kvalifikace
2. jízda
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Horník - Vodrážka
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Choleva - Viznar
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Rataj - Exner
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Makovec - Vaněk
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Formánek - Skopal
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Choleva - Lizna
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Všetečka - Choura
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Foldyna - Nováček
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kresingerová - Komanová
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kolesová - Faustová
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Maděrová - Bártová
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Šonková - Kaplanová
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Belocká - Brožová
čtvrfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Látalová - Mullen
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Neubertová - Filipová
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
12:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Skřipská - Kodýtková
čtvrtfinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Belocká - Mullen
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Skřipská - Neubertová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Formánek - Choleva
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Choura - Foldyna
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Vodrážka - Choleva
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Exner - Makovec
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kresingerová - Kolesová
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:00 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Maděrová - Šonková
semifinále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Mullen - Skřipská
Finále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Formánek - Foldyna
finále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žákyně Belocká - Neubertová
O 3. místo
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom starší žáci Choleva - Choura
o 3. místo
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Choleva - Makovec
finále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žáci Vodrážka - Exner
o 3. místo
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kolesová - Šonková
Finále
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky
14:30 Snowboarding paralelní obří slalom mladší žákyně Kresingerová - Maděrová
O 3. místo
SKIAREÁL Klínovec Startovní listina , Výsledky