Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
18. 1. 2016
Pondělí
08:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
08:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Zlínský kraj - Pardubický kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
08:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Královéhradecký kraj - Liberecký kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
08:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
10:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
10:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Plzeňský kraj - Středočeský kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
12:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Praha - Olomoucký kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky Online
14:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
14:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
16:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Pardubický kraj - Karlovarský kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
16:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Liberecký kraj - Plzeňský kraj
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
18:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj
Skupina A
HC Verva Litvínov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
18:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci Středočeský kraj - Praha
Skupina B
HC Piráti Chomutov Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online