Ústecký kraj - Plavání - Dívky

Ústecký kraj - Plavání - Dívky
Sportovec Disciplína Závod Pořadí Body
Pohorlijak Ella 50 VZ starší žákyně 16. 0
Kurcová Adéla 50 VZ starší žákyně 12. 3
Dvořáková Eliška 50 VZ mladší žákyně 9. 6
Secká Adéla 50 VZ mladší žákyně 11. 4
Seifertová Veronika 100 VZ starší žákyně 16. 0
Kurcová Adéla 100 VZ starší žákyně 17. 0
Secká Adéla 100 VZ mladší žákyně 9. 6
Dvořáková Eliška 100 VZ mladší žákyně 13. 2
Seifertová Veronika 200 VZ starší žákyně 20. 0
Kurcová Adéla 200 VZ starší žákyně 16. 0
Hnízdilová Marie 200 VZ mladší žákyně 9. 6
Secká Adéla 200 VZ mladší žákyně 8. 7
Seifertová Veronika 400 VZ starší žákyně 19. 0
Kurcová Adéla 400 VZ starší žákyně 20. 0
Haselbergerová Anna 400 VZ mladší žákyně 16. 0
Secká Adéla 400 VZ mladší žákyně 17. 0
Havlátová Radana 100 M starší žákyně 18. 0
Prachařová Kristýna 100 M starší žákyně 19. 0
Haselbergerová Anna 100 M mladší žákyně 15. 0
Richtrová Alice 100 M mladší žákyně 2. 16
Havlátová Radana 200 M starší žákyně 18. 0
Seifertová Veronika 200 M starší žákyně 16. 0
Haselbergerová Anna 200 M mladší žákyně 14. 1
Richtrová Alice 200 M mladší žákyně 5. 10
Pohorlijak Ella 100 Z starší žákyně 11. 4
Kurcová Adéla 100 Z starší žákyně 22. 0
Hnízdilová Marie 100 Z mladší žákyně 1. 20
Slabihoudová Kamila 100 Z mladší žákyně 8. 7
Kurcová Adéla 200 Z starší žákyně 22. 0
Pohorlijak Ella 200 Z starší žákyně 18. 0
Hnízdilová Marie 200 Z mladší žákyně 1. 20
Slabihoudová Kamila 200 Z mladší žákyně 3. 13
Holá Johana 100 P starší žákyně 8. 7
Prachařová Kristýna 100 P starší žákyně 4. 11
Dvořáková Eliška 100 P mladší žákyně 12. 3
Slabihoudová Kamila 100 P mladší žákyně 13. 2
Prachařová Kristýna 200 P starší žákyně 7. 8
Holá Johana 200 P starší žákyně 11. 4
Slabihoudová Kamila 200 P mladší žákyně 10. 5
Dvořáková Eliška 200 P mladší žákyně 11. 4
Holá Johana 200 PZ starší žákyně 22. 0
Prachařová Kristýna 200 PZ starší žákyně 20. 0
Dvořáková Eliška 200 PZ mladší žákyně 3. 13
Slabihoudová Kamila 200 PZ mladší žákyně 1. 20
Ústecký kraj - starší žákyně 4 x 50 VZ starší žákyně 9. 6
Ústecký kraj - mladší žákyně 4 x 50 VZ mladší žákyně 6. 9
Ústecký kraj - starší žákyně 4 x 50 polohová štafeta starší žákyně 7. 8
Ústecký kraj - mladší žákyně 4 x 50 polohová štafeta mladší žákyně 1. 20
CELKEM 245