Tenis dvouhra – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Pavouci

dvouhra – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
14.6.2015
Neděle
17:00 starší žáci Rozlosování turnaje Techmania Science Center
15.6.2015
Pondělí
08:30 starší žáci Forejtek - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Podolan - Cyprich R. TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Jančík - Šmédek TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Jadlovský - Beran TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Paulson - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Podsedník - Svrčina TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Jirák - Reiter TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Semerák - Vondrák TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Šlachta - Číža TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
08:30 starší žáci Kolář - Navrátil TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Cyprich L. - Šebek TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Najman - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Pleva - Tyrpák TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Vaculík - Brückner TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Trunečka - Böttinger TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žáci Lehečka - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Šebestová - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Kubáňová - Neradová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Břicháčková - Bezdíčková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Fantová - Benešová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Nikolovová - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
09:30 starší žákyně Kuchařová - Doudová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:20 starší žákyně Machová - Huňková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Hejdová - Kocí TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Krýslová - Vašíčková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Nováková - Bedrnová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Tomasová - Buďová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Wojciková - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Bacíková - Uherková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Holmanová - Vajsejtlová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Kovářová - Strebkova TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
10:30 starší žákyně Najmanová - volný los TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
Online
16.6.2015
Úterý
08:30 starší žáci Forejtek - Podolan TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Šmédek - Beran TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Paulson - Svrčina TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Jirák - Vondrák TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Šlachta - Kolář TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Cyprich L. - Najman TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Pleva - Vaculík TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Trunečka - Lehečka TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Šebestová - Kubáňová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Břicháčková - Benešová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Nikolovová - Kuchařová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Kocí - Vašíčková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Huňková - Bedrnová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Tomasová - Wojciková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Bacíková - Vajsejtlová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
09:30 starší žákyně Kovářová - Najmanová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
11:17 starší žáci Forejtek - Šmédek TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
11:20 starší žáci Svrčina - Vondrák TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
11:22 starší žáci Šlachta - Najman TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
11:26 starší žáci Pleva - Lehečka TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
13:19 starší žákyně Šebestová - Benešová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
13:23 starší žákyně Nikolovová - Vašíčková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
13:26 starší žákyně Huňková - Wojciková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
13:28 starší žákyně Vajsejtlová - Kovářová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
17.6.2015
Středa
08:30 starší žáci Forejtek - Svrčina TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žáci Najman - Lehečka TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žákyně Benešová - Nikolovová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žákyně Wojciková - Vajsejtlová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žáci Šmédek - Šlachta TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žáci Vondrák - Pleva TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:00 starší žákyně Huňková - Šebestová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
10:00 starší žákyně Vašíčková - Kovářová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
18.6.2015
Čtvrtek
08:30 starší žákyně Nikolovová - Vajsejtlová TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žákyně Benešová - Wojciková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žákyně Šebestová - Vašíčková TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
08:30 starší žáci Forejtek - Lehečka TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žáci Svrčina - Najman TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žáci Šmédek - Pleva TK Slavia Plzeň - Bory Startovní listina
Výsledky