Nohejbal soutěž trojic – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

soutěž trojic – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
16.6.2015
Úterý
09:20 žáci Jihočeský kraj - Ústecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:20 žáci Plzeňský kraj - Vysočina TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:45 žáci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:45 žáci Karlovarský kraj - Pardubický kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:10 žáci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:10 žáci Královehradecký kraj - Liberecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:35 žáci Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:35 žáci Pardubický kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:00 žáci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:00 žáci Liberecký kraj - Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:25 žáci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:25 žáci Karlovarský kraj - Vysočina TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:50 žáci Ústecký kraj - Olomoucký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:50 žáci Vysočina - Pardubický kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:15 žáci Zlínský kraj - Středočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:15 žáci Plzeňský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:40 žáci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:40 žáci Praha - Královehradecký TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:20 žáci Jihomoravský kraj - Liberecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:20 žáci Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:40 žáci Středočeský kraj - Kraj Vysočina TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:40 žáci Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:50 žáci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:50 žáci Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:20 žáci Hlavní město Praha - Středočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:20 žáci Zlínský kraj - Královéhradecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:00 žáci Karlovarský kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:00 žáci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:20 žáci Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:20 žáci Jihočeský kraj - Středočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:50 žáci Plzeňský kraj - Hlavní město Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
16:00 žáci Středočeský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
16:15 žáci Jihočeský kraj - Zlínský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky