Nohejbal soutěž dvojic – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

soutěž dvojic – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
14.6.2015
Neděle
17:00 žáci Rozlosování turnaje Techmania Science Center
17.6.2015
Středa
09:20 žáci Praha - Moravskoslezský TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:20 žáci Jihočeský kraj - Liberecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:45 žáci Plzeňský kraj - Pardubický kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
09:45 žáci Karlovarský kraj - Vysočina TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:10 žáci Středočeský kraj - Ústecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:10 žáci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:35 žáci Pardubický kraj - Královehradecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
10:35 žáci Vysočina - Jihočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:00 žáci Ústecký kraj - Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:00 žáci Olomoucký kraj - Zlínský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:25 žáci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:25 žáci Karlovarský - Liberecký TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:50 žáci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
11:50 žáci Liberecký kraj - Vysočina TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:15 žáci Královehradecký kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:15 žáci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:40 žáci Praha - Středočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
12:40 žáci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:15 žáci Plzeňský kraj - Liberecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:15 žáci Olomoucký kraj - Hlavní město Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:30 žáci Jihomoravský kraj - Ústecký kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:30 žáci Pardubický kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:50 žáci Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
13:55 žáci Středočeský kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:05 žáci Zlínský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:15 žáci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:30 žáci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:45 žáci Zlínský kraj - Středočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
14:45 žáci Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:00 žáci Hlavní město Praha - Jihočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
15:10 žáci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
16:00 žáci Zlínský kraj - Jihočeský kraj TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky
16:30 žáci Středočeský kraj - Hlavní město Praha TJ Sokol Plzeň - Doubravka Startovní listina
Výsledky