Házená turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
15.6.2015
Pondělí
09:00 starší žákyně Zlínský kraj - Jihočeský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:00 starší žáci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Liberecký kraj - Středočeský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:40 starší žáci Středočeský kraj - Ústecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Ústecký kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žáci Pardubický kraj - Liberecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Středočeský kraj - Zlínský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Jihočeský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:40 starší žáci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Plzeňský kraj - Liberecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci Středočeský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Praha - Jihomoravský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žáci Liberecký kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Pardubický kraj - Karlovarský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:40 starší žáci Olomoucký kraj - Ústecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žákyně Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
14:20 starší žáci Praha - Zlínský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žákyně Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
15:00 starší žáci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:40 starší žákyně Praha - Karlovarský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
15:40 starší žáci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
16:20 starší žákyně Pardubický kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
16:20 starší žáci Jihomoravský kraj - Praha Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17:00 starší žákyně Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
17:00 starší žáci Zlínský kraj - Kraj Vysočina Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17:40 starší žákyně Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
17:40 starší žáci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
16.6.2015
Úterý
09:00 starší žákyně Olomoucký kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:00 starší žáci Jihočeský kraj - Praha Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:40 starší žáci Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žáci Zlínský kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci Praha - Kraj Vysočina Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Praha - Moravskoslezský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:40 starší žáci Zlínský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žáci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Praha - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:40 starší žáci Středočeský kraj - Liberecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
14:20 starší žákyně Liberecký kraj - Zlínský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
14:20 starší žáci Olomoucký kraj - Pardubický kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žákyně Středočeský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
15:00 starší žákyně Jihočeský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
15:00 starší žáci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:40 starší žáci Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
16:20 starší žákyně Zlínský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
16:20 starší žáci Olomoucký kraj - Středočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17:00 starší žákyně Jihočeský kraj - Liberecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
17:00 starší žáci Ústecký kraj - Pardubický kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17:40 starší žákyně Plzeňský kraj - Středočeský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
17:40 starší žáci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17.6.2015
Středa
09:00 starší žákyně Praha - Olomoucký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:00 starší žáci Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:40 starší žákyně Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
09:40 starší žáci Olomoucký kraj - Liberecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:20 starší žákyně Pardubický kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
10:20 starší žáci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:00 starší žákyně Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci Ústecký kraj - Liberecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:40 starší žákyně Praha - Pardubický kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:40 starší žáci Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:20 starší žákyně Zlínský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
12:20 starší žáci Praha - Plzeňský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:00 starší žákyně Jihočeský kraj - Středočeský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:00 starší žáci Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
13:40 starší žákyně Liberecký kraj - Ústecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
13:40 starší žáci Jihočeský kraj - Kraj Vysočina Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žákyně Olomoucký kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:00 starší žáci Ústecký kraj - Hlavní město Praha Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
15:40 starší žákyně Praha - Zlínský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:40 starší žáci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
16:20 starší žákyně Karlovarský kraj - Liberecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
16:20 starší žáci Liberecký kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
17:00 starší žákyně Kraj Vysočina - Středočeský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
17:00 starší žáci Královéhradecký kraj - Jihomoravský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
18.6.2015
Čtvrtek
08:30 starší žákyně Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
08:30 starší žáci Moravskoslezký kraj - Ústecký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:15 starší žákyně Jihočeský kraj - Praha Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
09:15 starší žáci Plzeňský kraj - Zlínský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
10:15 starší žákyně Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
10:15 starší žáci Středočeský kraj - Kraj Vysočina Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žákyně Zlínský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:00 starší žáci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
11:45 starší žákyně Jihomoravský kraj - Praha Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
11:45 starší žáci Ústecký kraj - Plzeňský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
12:30 starší žákyně Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV
15:15 starší žáci Moravkoslezký kraj - Zlínský kraj Hala TJ Lokomotiva Plzeň Startovní listina
Výsledky
ODM TV