Fotbal turnaj družstev – rozpis akcí

Průběžné výsledky

Tabulky

turnaj družstev – rozpis akcí
Datum a den Čas Závod Akce Místo Podrobnosti Média
15.6.2015
Pondělí
10:00 U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
3:1
10:00 U14 - chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
1:0
10:00 U14 - chlapci Ústecký kraj - Zlínský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
1:0
11:20 U14 - chlapci Kraj Vysočina - Jihočeský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
3:0
11:20 U14 - chlapci Praha - Liberecký kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
3:2
11:20 U14 - chlapci Středočeský kraj - Karlovarský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
4:1
15:00 U14 - chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
0:0
15:00 U14 - chlapci Pardubický kraj - Olomoucký kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
2:1
16:15 U14 - chlapci Královéhradecký kraj - Zlínský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
6:1
16:15 U14 - chlapci Liberecký kraj - Karlovarský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
1:0
16:15 U14 - chlapci Praha - Středočeský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
3:0
17:30 U14 - chlapci Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
5:0
16.6.2015
Úterý
10:00 U14 - chlapci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
1:1
11:15 U14 - chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
3:1
15:00 U14 - chlapci Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
1:1
16:00 U14 - chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
0:2
16:15 U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
1:0
16:15 U14 - chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
0:0
16:15 U14 - chlapci Praha - Karlovarský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
6:1
17:15 U14 - chlapci Jihočeský kraj - Ústecký kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
2:0
17.6.2015
Středa
10:00 U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Zlínský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
0:0
10:00 U14 - chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
1:0
11:15 U14 - chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
0:0
11:15 U14 - chlapci Praha - Jihočeský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
5:0
13:00 U14 - chlapci Liberecký kraj - Pardubický kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
1:0
13:30 U14 - chlapci Ústecký kraj - Kraj Vysočina SK Senco Doubravka Startovní listina
1:1
13:30 U14 - chlapci Karlovarský kraj - Olomoucký kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
6:2
15:00 U14 - chlapci Královéhradecký kraj - Zlínský kraj SK Senco Doubravka Startovní listina
1:1
15:00 U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
2:2
16:20 U14 - chlapci Moravskoslezský kraj - Praha SK Senco Doubravka Startovní listina
0:1
16:20 U14 - chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
1:1
18.6.2015
Čtvrtek
10:00 U14 - chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Fotbalové hřiště SKP Rapid Startovní listina
2:1
10:00 U14 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
2:1
11:15 U14 - chlapci Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
0:0
14:00 U14 - chlapci Praha - Zlínský kraj Dynamo ZČE Plzeň Startovní listina
2:0