ČT sport nabídne přenosy z ODM 2017

ČT sport nabídne přenosy z ODM 2017

Prohlédněte si plán přenosů z Her VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017. Program ČT sport přinese desítky hodin přenosů ve svém pozemním vysílání, další události pak zprostředkuje ve svém iVysílání. Změna programu vyhrazena.

Plán vysílání ODM 2017
Sobota 24.6. Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
Stream 17:30 Slavnostní zahájení iVysílání
Neděle 25.6. Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
9:15 Synchronizované plavání figury dívky Finále ČT Sport
9:40 Stolní tenis družstva mladší, starší 1. kola soutěží družstev ČT Sport
10:00 Moderní gymnastika volná sestava naděje mladší Závod ČT Sport
10:55 Horská kola MTB crosscountry žáci Finále ČT Sport
11:00 Triatlon závod jednotlivců starší ČT Sport
11:45 Cyklistika MTB crosscountry kadeti Finále ČT Sport
Stream 9:00 Synchronizované plavání figury dívky Finále iVysílání
Stream 13:00 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi40) dorost Zahájení soutěže iVysílání
Pondělí 26.6. Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
9:15 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky ČT Sport
9:45 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu40) dorost Zahájení soutěže ČT Sport
9:55 Jachting lodní třída Optimist a RS Feva smíšená kategorie Rozjížďky ČT Sport
10:00 Kolečkové bruslení závod na 1 kolo všechny kategorie Finále ČT Sport
10:30 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky ČT Sport
11:30 Kolečkové bruslení závod na 1 kolo všechny kategorie Finále ČT Sport
11:35 Cyklistika dráha - 200 m letmý start všechny kategorie Finále ČT Sport
11:50 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci ČT Sport
12:05 Volejbal turnaj družstev turnaj dívky ČT Sport
13:00 Atletika oštěp starší chlapci Finále ČT Sport
Stream 9:00-13:00 Plavání iVysílání
Stream 16:00-18:00 Plavání iVysílání
Stream 13:00-19:00 Atletika

iVysílání

Stream 13:00 Sportovní střelba

iVysílání

Úterý 27.6. Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
9:10 Házená turnaj družstev ČT Sport
9:40 Tenis dvouhra/čtyřhra čtvrtfinále/semifinále ČT Sport
9:50 Házená turnaj družstev ČT Sport
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky ČT Sport
10:55 Karate kumite jednotlivci Zahájení soutěže KUMITE jednotlivci ČT Sport
11:15 Orientační běh sprint starší dívky a chlapci Finále ČT Sport
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky ČT Sport
12:25 Plavání záznam všechny všechny Finále ČT Sport
12:35 Baseball turnaj družstev chlapci Semifinále ČT Sport
13:30 Atletika 60m Finále ČT Sport
Stream 9:00-13:00 Plavání
iVysílání
Stream 16:00-18:00 Plavání iVysílání
Stream 9:00-11:30 Kolečkové bruslení iVysílání
Stream 13:00-19:00 Atletika iVysílání
Středa 28.6. Čas Sport Disciplína Závod Akce Přenos
9:15 Plavání handicapovaných ČT Sport
9:25 Badminton dvouhra/smíšená čtyřhra U15 Finále ČT Sport
10:00 Atletika všechny všechny Finále ČT Sport
12:05 Sportovní gymnastika záznam všechny všechny ČT Sport
12:15 Basketbal turnaj družstev dívky Finále ČT Sport
12:30 Florbal turnaj družstev dívky Finále ČT Sport
13:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Finále ČT Sport
13:40 Baseball turnaj družstev chlapci Finále ČT Sport
13:45 Florbal turnaj družstev chlapci Finále ČT Sport
14:35 Baseball turnaj družstev chlapci Finále ČT Sport
14:40 Fotbal turnaj družstev chlapci Finále ČT Sport
Stream 9:00-16:00 Plavání iVysílání
Stream 8:30-15:00 Házená iVysílání