Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
28. 6. 2017
Středa
08:30 Házená turnaj družstev starší žákyně Kraj Vysočina - Plzeňský kraj Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Házená turnaj družstev starší žákyně o postup do semifinále
Praha - Jihomoravský kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
08:30 Florbal turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj
O 7. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
08:30 Tenis dvouhra starší chlapci Burian - Otypka Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky Online
08:55 Basketbal turnaj družstev chlapci Středočeský kraj - Liberecký kraj
O 11. místo
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2003 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2004 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2003 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2004 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P dívky ročník 2003 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P dívky ročník 2004 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P dívky ročník 2005 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2003 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2004 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2005 Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 50 m VZ dívky Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 50 m VZ chlapci Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 100 m P dívky Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 100 m P chlapci Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 400 m VZ dívky Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Plavání handicapovaných 400 m VZ chlapci Rozplavby Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
09:00 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix 1. kvalifikace Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Karlovarský kraj
O 13. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Středočeský kraj - Královéhradecký kraj
O 3. místo
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
09:00 Basketbal turnaj družstev dívky Jihočeský kraj - Plzeňský kraj
O 9. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
09:00 Florbal turnaj družstev dívky Karlovarský kraj - Pardubický kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:00 Florbal turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Zlínský kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:10 Házená turnaj družstev starší žákyně o postup do semifinále
Olomoucký kraj - Vysočina
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:25 Badminton smíšená čtyřhra U15 Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:30 Atletika 300 m starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
09:30 Atletika koule 4 kg starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
09:30 Atletika výška starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
09:30 Atletika dálka mladší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
09:30 Volejbal turnaj turnaj dívky 7A-6B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:30 Volejbal turnaj turnaj dívky 6A-7B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:30 Volejbal turnaj turnaj dívky 5A-5B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:30 Volejbal turnaj turnaj dívky 7-8 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
09:45 Atletika 300 m starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
09:45 Florbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Olomoucký kraj
O 5. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
09:50 Házená turnaj družstev starší žákyně o 11. místo dívky
Karlovarský kraj - Liberecký kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Vysočina Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
09:50 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:00 Plavání 400 VZ dívky ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání 400 VZ dívky ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Jachting lodní třída Optimist dívky Finále Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Jachting lodní třída Optimist chlapci Finále Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Jachting lodní třída RS Feva smíšená kateorie Finále Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix 2. kvalifikace Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
10:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci o 5. místo Hl.m. Praha - Zlínský kraj
1:3 (1:1) Vaněk- Číž, Linda, vlastní
FC Medlánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší chlapci Hauge - Veigert
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Menšík - Vintera Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší chlapci Brunclík - Rouchal
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Přecechtělová - Tomajková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra mladší dívky Šmejkalová - Havlíčková
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Mandelíková - Hrdinková Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky Online
10:00 Tenis dvouhra starší dívky Nosková - Moravcová
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
10:00 Florbal turnaj družstev dívky Zlínský kraj - Jihočeský kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
10:00 Florbal turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj - Pardubický kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
10:00 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu chlapci Celkové pořadí Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu dívky Celkové pořadí Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
10:00 Krátký film/video soutěž jednotlivci finále Olympijský dům Startovní listina , Výsledky
10:15 Atletika 800 m mladší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj
O 9. místo
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj - Vysočina
O 3. místo
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Moravskolezský kraj - Vysočina
O 7. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Basketbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj - Zlínský kraj
O 13. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Olomoucký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Královéhradecký kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:15 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - volný los Badmintonová hala SPRINT Startovní listina
10:30 Orientační běh krátká trať mladší dívky závod
finále
Zamilovaný háj Startovní listina , Výsledky
10:30 Atletika 800 m mladší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
10:30 Atletika dálka mladší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
10:30 Házená turnaj družstev starší žákyně Semifinále
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Pardubický kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Středočeský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:40 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
10:45 Atletika 800 m starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
10:45 Volejbal turnaj turnaj chlapci 7A-6B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:45 Volejbal turnaj turnaj chlapci 6A-7B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:45 Volejbal turnaj turnaj chlapci 5A-5B Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
10:45 Volejbal turnaj turnaj dívky 3-4 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
11:00 Atletika 1500 m starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
11:00 Atletika výška starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Jihomoravský kraj
O 3. místo
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:00 Florbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Královehradecký kraj Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:00 Florbal turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Liberecký kraj SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:05 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:10 Házená turnaj družstev starší žákyně Semifinále
Zlínský kraj - Olomoucký kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:15 Orientační běh krátká trať starší dívky závod
finále
Zamilovaný háj Startovní listina , Výsledky
11:15 Atletika koule 3 kg starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
11:15 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix 1. semifinále Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
11:15 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci o 3.místo Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj
2:1 (1:1) Vecheta,Kohoutek - Rehwald
TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
11:30 Atletika 4 x 60 m starší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Praha, hlavní město - Jihomoravský kraj
Finále
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev chlapci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj
O 7. místo
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Olomoucký kraj - Karlovarský kraj
O 5. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Basketbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj - Pardubický kraj
O 11. místo
Dvojhala VUT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - dívky Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:30 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihočeský kraj - Jihočeský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:50 Atletika 4 x 60 m starší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
11:50 Házená turnaj družstev starší žákyně o 9. místo
Ústecký kraj - Pardubický kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
11:55 Badminton dvouhra U15 - chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - chlapci Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
11:55 Badminton dvouhra U15 - dívky Moravskoslezský kraj - Moravskoslezský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:00 Orientační běh krátká trať mladší chlapci závod
finále
Zamilovaný háj Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P dívky ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P dívky ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P dívky ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2003 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2004 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Plavání 100 P chlapci ročník 2005 Finále Městský plavecký stadion Lužánky Startovní listina , Výsledky
12:00 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix 2. semifinále Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj "G" - Plzeňský kraj "G"
O 7. místo
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Florbal turnaj družstev dívky Vysočina - Hlavní město Praha
O 3. místo
SH SportPoint Brno Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší chlapci Zlínský kraj - Vysočina
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Olomoucký kraj - Zlínský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra starší chlapci Moravskoslezský kraj - Praha
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - Praha Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:00 Tenis čtyřhra mladší dívky Olomoucký kraj - Pardubický
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
12:10 Atletika 4 x 60 m mladší dívky Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Liberecký kraj - Praha, hlavní město Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:20 Badminton dvouhra U15 - dívky Praha, hlavní město - Karlovarský kraj Badmintonová hala SPRINT Startovní listina , Výsledky
12:25 Florbal turnaj družstev dívky Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj
Finále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:30 Atletika 4 x 60 m mladší chlapci Finále Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem Startovní listina , Výsledky
12:30 Házená turnaj družstev starší žákyně o 7. místo
Jihočeský kraj - Plzeňský kraj
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
12:30 Volejbal turnaj turnaj chlapci 7-8 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:30 Volejbal turnaj turnaj chlapci 3-4 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
12:45 Orientační běh krátká trať starší chlapci závod
finále
Zamilovaný háj Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj
Finále
Basketbalová hala Rosnička Startovní listina , Výsledky
12:45 Baseball turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina - Praha
Finále
Městský baseballový stadion Startovní listina , Výsledky ODM TV , Online
12:45 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix Finále o bronz Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
12:45 Basketbal turnaj družstev chlapci Praha, hlavní město - Pardubický kraj
O 5. místo
Hala Gymnázia Matyáše Lercha Startovní listina , Výsledky
13:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci o 7.místo Pardubický kraj - Liberecký kraj
1:1 (0:0) Klesal - Plůcha (na penalty vyhrál Pardubický kraj)
TJ Start Brno Startovní listina , Výsledky
13:00 Tenis čtyřhra starší dívky Zlínský kraj - Jihomoravský kraj Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
13:10 Házená turnaj družstev starší žákyně o 5. místo
Praha - Vysočina
Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
13:15 Florbal turnaj družstev dívky Liberecký kraj "G" - Středočeský kraj "G"
O 5. místo
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno Startovní listina ODM TV , Online
13:30 Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix Finále o zlato Brno - Výstaviště, pavilon H Startovní listina , Výsledky
13:45 Florbal turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha - Středočeský kraj
Finále
VUT CESA Brno - dvojhala Startovní listina , Výsledky
14:00 Volejbal turnaj turnaj chlapci Finále Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:00 Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci Finále Olomoucký kraj - Královehradecký kraj
0:1 (0:0) Bednář
SK Řečkovice Startovní listina , Výsledky
14:00 Volejbal turnaj turnaj chlapci 5-6 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
14:00 Tenis čtyřhra starší dívky Liberecký kraj - Ústecký kraj
o 3. místo
Tenisové dvorce TC Brno Startovní listina , Výsledky
14:30 Házená turnaj družstev starší žákyně o 3. místo Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:10 Házená turnaj družstev starší žákyně Finále Hala SHC Maloměřice Startovní listina , Výsledky ODM TV
15:30 Volejbal turnaj turnaj dívky Finále Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky
15:30 Volejbal turnaj turnaj dívky 5-6 Městská sportovní hala Startovní listina , Výsledky