Přehled medailistů - Plzeňský kraj

Přehled medailistů - Plzeňský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Chocholatý Tomáš 20. 4. 2004 Plavání 100 P chlapci ročník 2004
zlatá Chocholatý Tomáš 20. 4. 2004 Plavání 200 P chlapci ročník 2004
zlatá Chocholatý Tomáš 20. 4. 2004 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2004
zlatá Davidík Jakub 20. 1. 2002 Atletika 300 m starší chlapci
zlatá Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
zlatá Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
zlatá Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
zlatá Fiala Matyáš 15. 3. 2003 Cyklistika MTB crosscountry žáci
zlatá Fiala Matyáš 15. 3. 2003 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žáci
zlatá Fiala Matyáš 15. 3. 2003 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žáci
zlatá Fiala Matyáš 15. 3. 2003 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců chlapci - 1 km
zlatá Hlaváč Jan 14. 1. 2004 Plavání 100 M chlapci ročník 2004
zlatá Květoň/Sommerová Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
zlatá Morávek Tomáš 6. 6. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
zlatá Plzeňský kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix
zlatá Plzeňský kraj Sportovní střelba vzduchová puška (mix) vzduchová puška - mix
zlatá Plzeňský kraj 1 Jachting lodní třída RS Feva smíšená kateorie
zlatá Píchalová Barbara 16. 8. 2002 Atletika 100 m překážek starší dívky
zlatá Píchalová Barbara 16. 8. 2002 Atletika dálka starší dívky
zlatá Richtr Lukáš 1. 4. 2002 Orientační běh sprint starší chlapci
zlatá Richtrová Kamila 28. 1. 2004 Orientační běh krátká trať mladší dívky
zlatá Schejbalová Veronika 4. 7. 2000 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenky
zlatá Schwarzová Carmen 16. 3. 2002 Atletika oštěp starší dívky
zlatá Sochor Jakub 9. 1. 2000 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
zlatá Sommerová Helena 18. 6. 2005 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
zlatá Soustružníková Nikol 7. 12. 2002 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadetky
zlatá Soustružníková Nikol 7. 12. 2002 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadetky
stříbrná Chocholatý Tomáš 20. 4. 2004 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2004
stříbrná Chocholatý Tomáš 20. 4. 2004 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2004
stříbrná Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Filip Tomáš 16. 3. 2005 Plavání 100 P chlapci ročník 2005
stříbrná Hajšmanová Eva 19. 9. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
stříbrná Hlaváč Jan 14. 1. 2004 Plavání 100 Z chlapci ročník 2004
stříbrná Krula Štěpán 9. 3. 2003 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žáci
stříbrná Krula Štěpán 9. 3. 2003 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců chlapci - 1 km
stříbrná Květon Ondřej 16. 4. 2004 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
stříbrná Plzeňský kraj Stolní tenis družstva mladší dívky
stříbrná Richtr Lukáš 1. 4. 2002 Orientační běh krátká trať starší chlapci
stříbrná Sajtlová Natálie 26. 9. 2004 Atletika dálka mladší dívky
stříbrná Sladký Matěj 11. 2. 2005 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2005
stříbrná Sladký Matěj 11. 2. 2005 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005
stříbrná Soustružníková Nikol 7. 12. 2002 Cyklistika dráha - scratch kadetky - 20 kol
stříbrná Šímová Markéta 8. 12. 2004 Plavání 100 P dívky ročník 2004
bronzová Hanzlíková Viktorie 11. 1. 2004 Atletika 60 m překážek mladší dívky
bronzová Fait Martin 6. 7. 2005 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005
bronzová Fiala Matyáš 15. 3. 2003 Cyklistika dráha - scratch žáci - 15 kol
bronzová Koza Tomáš 6. 8. 2004 Atletika 60 m překážek mladší chlapci
bronzová Marek Matěj 4. 4. 2002 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
bronzová Matoušová Aneta 14. 1. 2003 Stolní tenis dvouhra starší dívky
bronzová Plzeňský kraj Atletika 4 x 60 m starší dívky
bronzová Plzeňský kraj (M) Basketbal turnaj družstev chlapci
bronzová Plzeňský kraj SŽ Karate kata team starší žáci a žákyně
bronzová Plzeňský kraj SŽ Karate kumite team starší žáci a žákyně
bronzová Ruža Kryštof 5. 4. 2005 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg
bronzová Schwarz Daniel 3. 2. 2002 Atletika výška starší chlapci
bronzová Sladký Matěj 11. 2. 2005 Plavání 100 M chlapci ročník 2005
bronzová Sladký Matěj 11. 2. 2005 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2005
bronzová Spěšná Simona 31. 12. 2004 Cyklistika dráha - scratch žákyně - 15 kol