Přehled medailistů - Pardubický kraj

Přehled medailistů - Pardubický kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Doležálek Jan 23. 5. 2002 Atletika koule 4 kg starší chlapci
zlatá Krpatová - Valentová Badminton čtyřhra U15 - dívky
zlatá Kučera Jakub 13. 1. 2001 Cyklistika MTB crosscountry kadeti
zlatá Paterson Galen Daren 6. 9. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žáci +40kg
zlatá Čabanová Tereza 9. 12. 2005 Plavání 50 VZ dívky ročník 2005
zlatá Červená Eliška 17. 3. 2004 Atletika dálka mladší dívky
stříbrná Bartošková Klára 5. 10. 2002 Atletika 300 m starší dívky
stříbrná Hájková Hana 26. 4. 2002 Atletika oštěp starší dívky
stříbrná Koupilová Agáta 2. 10. 1999 Plavání handicapovaných 100 m VZ dívky
stříbrná Koupilová Agáta 2. 10. 1999 Plavání handicapovaných 400 m VZ dívky
stříbrná Koupilová Agáta 2. 10. 1999 Plavání handicapovaných 50 m VZ dívky
stříbrná Mlejnek Tomáš 16. 8. 2002 Jachting lodní třída Optimist chlapci
stříbrná Pavlata Dominik 1. 4. 2004 Atletika výška mladší chlapci
stříbrná Rafaj David 21. 7. 2003 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadeti
stříbrná Čabanová Tereza 9. 12. 2005 Plavání 100 Z dívky ročník 2005
bronzová Blažek - Ehm Badminton čtyřhra U15 - chlapci
bronzová Brokl Michal 28. 1. 2004 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žáci
bronzová Ehm Adam 2. 8. 2003 Badminton dvouhra U15 - chlapci
bronzová Elčkner Lukáš 27. 3. 2001 Cyklistika MTB crosscountry kadeti
bronzová Houf Dominik 17. 6. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
bronzová Hýblová Nela 1. 6. 2005 Plavání 100 M dívky ročník 2005
bronzová Hýblová Nela 1. 6. 2005 Plavání 200 M dívky ročník 2005
bronzová Koupilová Agáta 2. 10. 1999 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu dívky
bronzová Krpatová Lucie 30. 5. 2002 Badminton dvouhra U15 - dívky
bronzová Pardubický Kraj Kolečkové bruslení štafeta 4x4 kola závod
bronzová Pardubický kraj Atletika 4 x 60 m starší dívky
bronzová Rouchal Dominik 1. 10. 2005 Tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Zoicas Daniel 23. 4. 2004 Atletika výška mladší chlapci
bronzová Čabanová Tereza 9. 12. 2005 Plavání 200 Z dívky ročník 2005