Přehled medailistů - Olomoucký kraj

Přehled medailistů - Olomoucký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Andrlová Anna 17. 4. 2003 Plavání 100 M dívky ročník 2003
zlatá Andrlová Anna 17. 4. 2003 Plavání 200 M dívky ročník 2003
zlatá Bittner Pavel 29. 10. 2002 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadeti
zlatá Bittner Pavel 29. 10. 2002 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadeti
zlatá Bittner Pavel 29. 10. 2002 Cyklistika dráha - scratch kadeti - 30 kol
zlatá Levková Alena 10. 2. 2004 Atletika výška mladší dívky
zlatá Menšík Jakub 1. 9. 2005 Tenis dvouhra mladší chlapci
zlatá Neoralová Tereza 16. 4. 2003 Plavání 400 VZ dívky ročník 2003
zlatá Ponížilová Dominika 14. 3. 2002 Gymnastika přeskok dívky
zlatá Tomajková Kristýna 28. 3. 2005 Tenis dvouhra mladší dívky
stříbrná Andrlová Anna 17. 4. 2003 Plavání 200 PZ dívky ročník 2003
stříbrná Bittner Pavel 29. 10. 2002 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadeti - 2 km
stříbrná Bártová Gabriela 13. 2. 2003 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žákyně
stříbrná Bártová Gabriela 13. 2. 2003 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců dívky - 1 km
stříbrná Dohnal Adam 27. 4. 2002 Atletika 300 m starší chlapci
stříbrná Kolomazník Jonáš 24. 2. 2003 Atletika koule 4 kg starší chlapci
stříbrná Lawson Samuel 28. 4. 2002 Atletika 100 m překážek starší chlapci
stříbrná Lawson Samuel 28. 4. 2002 Atletika dálka starší chlapci
stříbrná Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika kruhy chlapci
stříbrná Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika prostná chlapci
stříbrná Marghold František 8. 1. 2004 Gymnastika víceboj jednotlivců chlapci
stříbrná Neoralová Tereza 16. 4. 2003 Plavání 200 VZ dívky ročník 2003
stříbrná Olomoucký kraj Atletika 4 x 60 m starší chlapci
stříbrná Olomoucký kraj Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci
stříbrná Olomoucký kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
stříbrná Olomoucký kraj Tenis čtyřhra mladší chlapci
stříbrná Olomoucký kraj Tenis čtyřhra starší chlapci
stříbrná Olomoucký kraj 1 Plavání synchronizované plavání - duo dívky
stříbrná Piňosová Kristýna 23. 11. 2005 Jachting lodní třída Optimist dívky
stříbrná Ponížilová Dominika 14. 3. 2002 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
stříbrná Přecechtělová Darina 29. 7. 2005 Tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Andrlová Anna 17. 4. 2003 Plavání 400 VZ dívky ročník 2003
bronzová Bajorek Vojtěch 22. 4. 2003 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2003
bronzová Bártová Gabriela 13. 2. 2003 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žákyně
bronzová Dvořáková Debora 26. 3. 2003 Plavání synchronizované plavání - sólo dívky
bronzová Grégr Jakub 4. 9. 2002 Atletika 1500 m starší chlapci
bronzová Koblížek Matyáš 4. 6. 2004 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žáci
bronzová Kolomazník Jonáš 24. 2. 2003 Atletika 100 m překážek starší chlapci
bronzová Olomoucký kraj Gymnastika víceboj družstev dívky
bronzová Olomoucký kraj Tenis čtyřhra mladší dívky
bronzová Olomoucký kraj Volejbal turnaj turnaj chlapci
bronzová Ponížilová Dominika 14. 3. 2002 Gymnastika prostná dívky
bronzová Šišma Milan 2. 3. 2005 Plavání 100 P chlapci ročník 2005