Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj

Přehled medailistů - Moravskoslezský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá CAGAŠOVÁ Anna 5. 5. 2004 Atletika 800 m mladší dívky
zlatá FORMÁNEK Tadeáš 27. 1. 2002 Atletika 60 m starší chlapci
zlatá KRÁLOVÁ Lucie 18. 11. 2002 Atletika koule 3 kg starší dívky
zlatá Kukrecht Ondřej 17. 1. 2003 Plavání 100 P chlapci ročník 2003
zlatá Moravskoslezský kraj Atletika 4 x 60 m mladší chlapci
zlatá Moravskoslezský kraj Atletika 4 x 60 m mladší dívky
zlatá Moravskoslezský kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
zlatá Moravskoslezský kraj Stolní tenis družstva mladší dívky
zlatá Moravskoslezský kraj Stolní tenis družstva starší chlapci
zlatá Moravskoslezský kraj Tenis čtyřhra mladší chlapci
zlatá Moravskoslezský kraj G Florbal turnaj družstev dívky
zlatá Moravskoslezský kraj MŽ Karate kata team mladší žáci a žákyně
zlatá Van Coppenole Tallulah 13. 9. 2003 Badminton dvouhra U15 - dívky
zlatá ŠENK Richard 15. 4. 2004 Atletika 60 m překážek mladší chlapci
zlatá ŠENK Richard 15. 4. 2004 Atletika výška mladší chlapci
zlatá Štalzer/Vašendová Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
stříbrná Hořanská Nikola 22. 5. 2003 Plavání 200 Z dívky ročník 2003
stříbrná Kukrecht Ondřej 17. 1. 2003 Plavání 200 P chlapci ročník 2003
stříbrná Moravskolezský kraj (M) Basketbal turnaj družstev chlapci
stříbrná Moravskoslezský kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
stříbrná Němcová - Coppenole Tallulah Van Badminton čtyřhra U15 - dívky
stříbrná Němcová Nela 27. 4. 2002 Badminton dvouhra U15 - dívky
stříbrná OTYPKA MATOUŠ 12. 2. 2003 Tenis dvouhra starší chlapci
stříbrná SEGETOVÁ Patricie 17. 4. 2004 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
stříbrná Wanke - Němcová Badminton smíšená čtyřhra U15
stříbrná Štěpandová Nela 24. 11. 2006 Gymnastika kladina dívky
bronzová BRZYSKOWSKÁ Katrin 6. 2. 2003 Atletika koule 3 kg starší dívky
bronzová CAGAŠOVÁ Anna 5. 5. 2004 Atletika dálka mladší dívky
bronzová Hala Petr 12. 5. 2001 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
bronzová Hořanská Nikola 22. 5. 2003 Plavání 100 Z dívky ročník 2003
bronzová KOTKOLÍKOVÁ Eliška 4. 3. 2002 Atletika oštěp starší dívky
bronzová Kern Tobias 17. 4. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
bronzová Kocianová Petra 13. 5. 2003 Plavání 200 VZ dívky ročník 2003
bronzová Kostka Jiří 7. 3. 2002 Orientační běh sprint starší chlapci
bronzová LONG Casey 3. 8. 2004 Atletika dálka mladší chlapci
bronzová Moravskoslezský kraj Plavání 4 x 50 VZ dívky
bronzová Moravskoslezský kraj Sportovní střelba vzduchová puška (mix) vzduchová puška - mix
bronzová Moravskoslezský kraj Tenis čtyřhra starší chlapci
bronzová Moravskoslezský kraj Plavání 4 x 50 VZ chlapci
bronzová Ondroušková Amálie 9. 9. 2005 Karate kata jednotlivci mladší žákyně
bronzová SASYNOVÁ Karolína 4. 7. 2002 Atletika 800 m starší dívky
bronzová SKOTNICA Martin 8. 3. 2004 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Skotnica/Březinová Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
bronzová Vavřín Šimon 2. 6. 2004 Plavání 100 P chlapci ročník 2004
bronzová Vavřín Šimon 2. 6. 2004 Plavání 200 P chlapci ročník 2004
bronzová Zemánek Martin 2. 6. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
bronzová Říhová Barbora 3. 12. 2004 Plavání 100 VZ dívky ročník 2004
bronzová ŠTALZER Adam 4. 3. 2003 Stolní tenis dvouhra starší žáci