Přehled medailistů - Liberecký kraj

Přehled medailistů - Liberecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Bursa Jakub 17. 1. 2003 Plavání 100 Z chlapci ročník 2003
zlatá Bursa Jakub 17. 1. 2003 Plavání 200 P chlapci ročník 2003
zlatá Bursa Jakub 17. 1. 2003 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2003
zlatá Bursa Jakub 17. 1. 2003 Plavání 200 Z chlapci ročník 2003
zlatá Karlová Anna 13. 8. 2003 Orientační běh sprint starší dívky
zlatá Kubáčková Magdaléna 28. 2. 2004 Atletika 60 m překážek mladší dívky
zlatá Liberecký kraj Orientační běh sprint smíšené štafety starší dívky a chlapci
zlatá Liberecký kraj Volejbal turnaj turnaj dívky
zlatá Liberecký kraj SŽ Karate kata team starší žáci a žákyně
zlatá Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 100 Z dívky ročník 2003
zlatá Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 200 VZ dívky ročník 2003
zlatá Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 200 Z dívky ročník 2003
zlatá Moc Albert 26. 3. 2004 Plavání 200 M chlapci ročník 2004
zlatá Novotná Adéla 26. 3. 2003 Atletika 300 m starší dívky
zlatá Novotná Adéla 26. 3. 2003 Atletika 60 m starší dívky
zlatá Tkáč Matěj 28. 4. 2004 Orientační běh krátká trať mladší chlapci
stříbrná Bursa Jakub 17. 1. 2003 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2003
stříbrná Hanyk Michal 22. 1. 2002 Atletika 1500 m starší chlapci
stříbrná Karlová Anna 13. 8. 2003 Orientační běh krátká trať starší dívky
stříbrná Kolář Daniel 16. 2. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žáci -40kg
stříbrná Komínek Luboš 28. 1. 2001 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadeti
stříbrná Komínek Luboš 28. 1. 2001 Cyklistika dráha - scratch kadeti - 30 kol
stříbrná Liberecký kraj Sportovní střelba vzduchová puška (mix) vzduchová puška - mix
stříbrná Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 100 VZ dívky ročník 2003
stříbrná Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 400 VZ dívky ročník 2003
stříbrná Matošková Bára 3. 8. 2003 Plavání 50 VZ dívky ročník 2003
stříbrná Mikulčík Radek 20. 6. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenci
stříbrná Muzikářová Klára 20. 4. 2004 Karate kata jednotlivci starší žákyně
stříbrná Richterová Kateřina 14. 6. 2004 Atletika 60 m mladší dívky
stříbrná Tkáč Matěj 28. 4. 2004 Orientační běh sprint mladší chlapci
stříbrná Vacek Tomáš 4. 2. 2004 Karate kata jednotlivci starší žáci
stříbrná Velíšková Barbora 12. 8. 2002 Atletika koule 3 kg starší dívky
stříbrná Waldhauser/Pařízková Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
stříbrná Čihula Samuel 21. 5. 2005 Plavání 100 Z chlapci ročník 2005
stříbrná Čihula Samuel 21. 5. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
stříbrná Šafář Jakub 27. 1. 2004 Atletika dálka mladší chlapci
bronzová Bělinová Natálie 6. 9. 2000 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
bronzová Francová Klára 14. 1. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -45kg
bronzová Kadavá Kateřina 3. 6. 2003 Atletika 100 m překážek starší dívky
bronzová Kadavá Kateřina 3. 6. 2003 Atletika dálka starší dívky
bronzová Komínek Luboš 28. 1. 2001 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadeti
bronzová Kottová Natálie 14. 2. 2004 Atletika výška mladší dívky
bronzová Liberecký kraj Atletika 4 x 60 m mladší chlapci
bronzová Liberecký kraj Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci
bronzová Liberecký kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
bronzová Liberecký kraj Sportovní střelba vzduchová pistole (mix) vzduchová pistole - mix
bronzová Liberecký kraj Tenis čtyřhra starší dívky
bronzová Liberecký kraj MŽ Karate kata team mladší žáci a žákyně
bronzová Liberecký kraj SŽ Karate kumite team starší žáci a žákyně
bronzová Link Lukáš 30. 11. 2002 Orientační běh krátká trať starší chlapci
bronzová Malý Matyáš 2. 8. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žáci +50kg
bronzová Moc Albert 26. 3. 2004 Plavání 100 M chlapci ročník 2004
bronzová Moc Albert 26. 3. 2004 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2004
bronzová Musilová Markéta 17. 6. 2003 Plavání 100 P dívky ročník 2003
bronzová Musilová Markéta 17. 6. 2003 Plavání 200 P dívky ročník 2003
bronzová Muzikářová Klára 20. 4. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žákyně +45kg
bronzová Rappová Františka 18. 5. 2003 Atletika 60 m starší dívky
bronzová Vacek Tomáš 4. 2. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg