Přehled medailistů - Královéhradecký kraj

Přehled medailistů - Královéhradecký kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Blahová Helena 8. 1. 2004 Plavání 100 P dívky ročník 2004
zlatá Bretová Dominika 11. 12. 2004 Plavání 200 Z dívky ročník 2004
zlatá Bělík Jakub 15. 5. 2002 Atletika výška starší chlapci
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 200 M chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2005
zlatá Královéhradecký kraj Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci
zlatá Mikeš Ondřej 25. 1. 2002 Atletika oštěp starší chlapci
zlatá Mokrejš Jan 24. 2. 2002 Stolní tenis dvouhra starší žáci
zlatá Vandasová Adéla 2. 3. 2002 Orientační běh krátká trať starší dívky
zlatá Štěpánková Lydie 22. 6. 2003 Plavání 100 P dívky ročník 2003
zlatá Štěpánková Lydie 22. 6. 2003 Plavání 200 P dívky ročník 2003
stříbrná Blahová Helena 8. 1. 2004 Plavání 200 P dívky ročník 2004
stříbrná Bretová Dominika 11. 12. 2004 Plavání 400 VZ dívky ročník 2004
stříbrná Cogan Mikuláš Rudolf 24. 4. 2005 Plavání 100 M chlapci ročník 2005
stříbrná Doubek František 4. 4. 2002 Atletika oštěp starší chlapci
stříbrná Drahorád Pavel 3. 12. 2004 Plavání 100 M chlapci ročník 2004
stříbrná Drahorád Pavel 3. 12. 2004 Plavání 200 M chlapci ročník 2004
stříbrná Frýba Petr 8. 7. 2003 Plavání handicapovaných 100 m M chlapci
stříbrná Frýba Petr 8. 7. 2003 Plavání handicapovaných 100 m Z chlapci
stříbrná Frýba Petr 8. 7. 2003 Plavání handicapovaných 400 m VZ chlapci
stříbrná Havlena Maxim 25. 5. 2004 Plavání 100 P chlapci ročník 2004
stříbrná Havlena Maxim 25. 5. 2004 Plavání 200 P chlapci ročník 2004
stříbrná Havlena Maxim 25. 5. 2004 Plavání 200 PZ chlapci ročník 2004
stříbrná Hůlková Veronika 3. 2. 2004 Plavání 200 VZ dívky ročník 2004
stříbrná Královéhradecký kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta dívky
stříbrná Královéhradecký kraj Stolní tenis družstva starší dívky
stříbrná Kuhn Jakub 31. 3. 2004 Atletika míček mladší chlapci
stříbrná Metelková Michaela 15. 2. 2005 Orientační běh sprint mladší dívky
stříbrná Mokrejš/Klempererová Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
stříbrná Vintera Michal 30. 1. 2005 Tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Homolka Jan 21. 10. 2003 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadeti
bronzová Hůlková Veronika 3. 2. 2004 Plavání 400 VZ dívky ročník 2004
bronzová Jakubský Filip 7. 2. 2004 Stolní tenis dvouhra starší žáci
bronzová Jerman Michal 15. 1. 2004 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2004
bronzová Jerman Michal 15. 1. 2004 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2004
bronzová Kaupa Tomáš 6. 9. 2003 Plavání 100 M chlapci ročník 2003
bronzová Klaban Matyáš 9. 4. 2003 Plavání 200 Z chlapci ročník 2003
bronzová Královehradecký kraj Stolní tenis družstva starší chlapci
bronzová Královehradecký kraj (Ž) Basketbal turnaj družstev dívky
bronzová Královéhradecký kraj Atletika 4 x 60 m starší chlapci
bronzová Královéhradecký kraj MŽ Karate kumite team mladší žáci a žákyně
bronzová Mikeš Ondřej 25. 1. 2002 Atletika 300 m starší chlapci
bronzová Olšavský Nikolas 4. 7. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žáci +40kg
bronzová Reguliová Beata 12. 4. 2005 Karate kumite jednotlivci starší žákyně -45kg
bronzová Středová Kateřina 11. 2. 2002 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenky
bronzová Volná Daniela 13. 6. 2002 Atletika výška starší dívky
bronzová Vrzáček Matěj 30. 7. 2005 Plavání 200 Z chlapci ročník 2005
bronzová Šantrochová Adéla 28. 12. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně -35kg
bronzová Štefanová Kateřina 30. 1. 2001 Cyklistika MTB crosscountry kadetky
bronzová Štefanová Kateřina 30. 1. 2001 Cyklistika dráha - scratch kadetky - 20 kol