Přehled medailistů - Karlovarský kraj

Přehled medailistů - Karlovarský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Chod Daniel 9. 10. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žáci -50kg
zlatá Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných 100 m P dívky
zlatá Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných 100 m VZ dívky
zlatá Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných 200 m PZ dívky
zlatá Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných 400 m VZ dívky
zlatá Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu dívky
zlatá Eliáš Martin 6. 7. 2004 Karate kumite jednotlivci starší žáci +50kg
zlatá Juránek Lukáš 3. 8. 2002 Triatlon závod jednotlivců starší žáci
zlatá Juránková Heidi 3. 8. 2002 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
stříbrná Dušková Vendula 4. 6. 1998 Plavání handicapovaných 100 m M dívky
stříbrná Endršt Jiří 3. 7. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žáci +40kg
stříbrná Habermannová Nicole 9. 8. 2000 Plavání handicapovaných 100 m Z dívky
stříbrná Hradská Aneta 26. 1. 2004 Atletika míček mladší dívky
stříbrná Karlovarský kraj MŽ Karate kumite team mladší žáci a žákyně
stříbrná Karlovarský kraj SŽ Karate kumite team starší žáci a žákyně
stříbrná Peterková Sára 7. 2. 2004 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žákyně
stříbrná Pokorná Eliška 11. 6. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně -35kg
stříbrná Štecová Kateřina 29. 6. 2006 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně +35kg
bronzová Flekačová Petra 21. 7. 1996 Plavání handicapovaných 100 m M dívky
bronzová Habermannová Nicole 9. 8. 2000 Plavání handicapovaných 100 m VZ dívky
bronzová Habermannová Nicole 9. 8. 2000 Plavání handicapovaných 200 m PZ dívky
bronzová Harmašová Nicole 10. 1. 2004 Plavání 200 PZ dívky ročník 2004
bronzová Juštíková Karolína 24. 6. 2004 Plavání 100 M dívky ročník 2004
bronzová Juštíková Karolína 24. 6. 2004 Plavání 200 M dívky ročník 2004
bronzová Liška Marek 5. 6. 2002 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadeti - 2 km
bronzová Peterková Sára 7. 2. 2004 Cyklistika dráha - 200 m letmý start žákyně
bronzová Peterková Sára 7. 2. 2004 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců dívky - 1 km
bronzová Růžička Martin 5. 4. 2004 Plavání 100 Z chlapci ročník 2004
bronzová Růžička Martin 5. 4. 2004 Plavání 200 Z chlapci ročník 2004
bronzová Voráček Jakub 19. 12. 1998 Plavání handicapovaných 50 m VZ chlapci