Přehled medailistů - Jihomoravský kraj

Přehled medailistů - Jihomoravský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Brhel Štěpán 12. 11. 2006 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
zlatá Běhal Jonáš 20. 11. 2002 Gymnastika bradla chlapci
zlatá Držmíšková Adéla 13. 1. 2005 Plavání 200 M dívky ročník 2005
zlatá Držmíšková Adéla 13. 1. 2005 Plavání 400 VZ dívky ročník 2005
zlatá Gumenyuk Veronika 24. 2. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s kuželi Naděje starší
zlatá Hrušková Alžběta 9. 12. 2000 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
zlatá Jaborníková Anna 9. 3. 2004 Cyklistika dráha - scratch žákyně - 15 kol
zlatá Jihomoravský kraj Gymnastika víceboj družstev chlapci
zlatá Jihomoravský kraj Gymnastika víceboj družstev dívky
zlatá Jihomoravský kraj Plavání 4 x 50 VZ chlapci
zlatá Jihomoravský kraj Plavání 4 x 50 VZ dívky
zlatá Jihomoravský kraj Plavání 4 x 50 polohová štafeta chlapci
zlatá Jihomoravský kraj Tenis čtyřhra starší dívky
zlatá Jihomoravský kraj Volejbal turnaj turnaj chlapci
zlatá Jihomoravský kraj (M) Basketbal turnaj družstev chlapci
zlatá Jihomoravský kraj 2 Plavání synchronizované plavání - duo dívky
zlatá Kališová Markéta 29. 4. 2004 Jachting lodní třída Optimist dívky
zlatá Klusková Karolína 28. 4. 2002 Plavání synchronizované plavání - figury dívky
zlatá Klusková Karolína 28. 4. 2002 Plavání synchronizované plavání - sólo dívky
zlatá Krejčiříková Klára 22. 4. 2002 Atletika výška starší dívky
zlatá Kučera Milan 27. 9. 2003 Plavání 100 M chlapci ročník 2003
zlatá Kučera Milan 27. 9. 2003 Plavání 50 VZ chlapci ročník 2003
zlatá Mandelíková Kateřina 13. 6. 2003 Tenis dvouhra starší dívky
zlatá Milán Jakub 4. 2. 2004 Orientační běh sprint mladší chlapci
zlatá Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika dráha - scratch kadetky - 20 kol
zlatá Peringer Marek 30. 1. 2003 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2003
zlatá Slováčková Eva 28. 9. 1999 Sportovní střelba vzduchová puška (VzPu 40) dorostenky
zlatá Sůkal Vojtěch 21. 10. 2004 Karate kata jednotlivci starší žáci
zlatá Trávníčková Barbora 11. 7. 2003 Gymnastika kladina dívky
zlatá Čajka Filip 24. 4. 2004 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2004
zlatá Čajka Filip 24. 4. 2004 Plavání 100 Z chlapci ročník 2004
zlatá Čajka Filip 24. 4. 2004 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2004
zlatá Čajka Filip 24. 4. 2004 Plavání 200 Z chlapci ročník 2004
zlatá Čajka Filip 24. 4. 2004 Plavání 400 VZ chlapci ročník 2004
zlatá Štoudková Pavla 5. 3. 2003 Atletika 800 m starší dívky
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika hrazda chlapci
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika kruhy chlapci
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika kůň na šíř chlapci
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika prostná chlapci
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika přeskok chlapci
zlatá Šácha Vojtěch 13. 5. 2002 Gymnastika víceboj jednotlivců chlapci
stříbrná Brázda - Dostál Badminton čtyřhra U15 - chlapci
stříbrná Držmíšková Adéla 13. 1. 2005 Plavání 100 M dívky ročník 2005
stříbrná Držmíšková Adéla 13. 1. 2005 Plavání 100 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Držmíšková Adéla 13. 1. 2005 Plavání 200 VZ dívky ročník 2005
stříbrná Fialová Aneta 25. 8. 2005 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žákyně
stříbrná Fraňková Clementina 22. 9. 2005 Plavání 200 M dívky ročník 2005
stříbrná Fraňková Clementina 22. 9. 2005 Plavání 200 P dívky ročník 2005
stříbrná Fraňková Clementina 22. 9. 2005 Plavání 200 PZ dívky ročník 2005
stříbrná Gumenyuk Veronika 24. 2. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s míčem Naděje starší
stříbrná Gumenyuk Veronika 24. 2. 2005 Moderní gymnastika volná sestava se stuhou Naděje starší
stříbrná Horváthová Michaela 15. 3. 2003 Atletika výška starší dívky
stříbrná Hrdinková Denise 29. 9. 2003 Tenis dvouhra starší dívky
stříbrná Jihomoravský Kraj Kolečkové bruslení štafeta 4x4 kola závod
stříbrná Jihomoravský kraj Orientační běh sprint smíšené štafety mladší dívky a chlapci
stříbrná Jihomoravský kraj Stolní tenis družstva mladší chlapci
stříbrná Jihomoravský kraj (Ž) Basketbal turnaj družstev dívky
stříbrná Klementová Klára 27. 3. 2004 Atletika výška mladší dívky
stříbrná Kočí Jakub 21. 3. 2004 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců žáci
stříbrná Kučera Milan 27. 9. 2003 Plavání 100 VZ chlapci ročník 2003
stříbrná Kučera Milan 27. 9. 2003 Plavání 200 M chlapci ročník 2003
stříbrná Kučerová Lucie 4. 6. 2001 Triatlon závod jednotlivců dorostenky
stříbrná Milán Jakub 4. 2. 2004 Orientační běh krátká trať mladší chlapci
stříbrná Navrkal Antonín 2. 6. 2005 Plavání 200 P chlapci ročník 2005
stříbrná Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika MTB crosscountry kadetky
stříbrná Odehnal Jan 27. 5. 2004 Atletika 800 m mladší chlapci
stříbrná Peringer Marek 30. 1. 2003 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2003
stříbrná Pohl Filip 6. 11. 2005 Karate kata jednotlivci mladší žáci
stříbrná Poláková Anna 29. 2. 2004 Plavání handicapovaných 100 m P dívky
stříbrná Sedlecká Petra 28. 5. 2003 Plavání 100 M dívky ročník 2003
stříbrná Trávníčková Barbora 11. 7. 2003 Gymnastika bradla dívky
stříbrná Trávníčková Barbora 11. 7. 2003 Gymnastika prostná dívky
stříbrná Urbanová Tereza 21. 10. 2003 Plavání 200 M dívky ročník 2003
stříbrná Utíkalová Iva 24. 2. 2001 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenky
stříbrná Záděrová Linda 29. 5. 2003 Stolní tenis dvouhra starší dívky
bronzová Brázda - Chadimová Badminton smíšená čtyřhra U15
bronzová Běhal Jonáš 20. 11. 2002 Gymnastika kruhy chlapci
bronzová Doušek Tomáš 6. 1. 2004 Orientační běh sprint mladší chlapci
bronzová Dvořáková Martina 6. 2. 2003 Plavání synchronizované plavání - figury dívky
bronzová Fraňková Clementina 22. 9. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
bronzová Gregůrková Kateřina 13. 9. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žákyně +35kg
bronzová Gumenyuk Veronika 24. 2. 2005 Moderní gymnastika volná sestava s obručí Naděje starší
bronzová Hnilicová Jasmína 24. 10. 2003 Gymnastika přeskok dívky
bronzová Hrušková Kristýna 8. 3. 2003 Plavání 200 Z dívky ročník 2003
bronzová Jandová Veronika 1. 8. 2001 Cyklistika dráha - stíhací závod jednotlivců kadetky - 2 km
bronzová Jihomoravský kraj Atletika 4 x 60 m mladší dívky
bronzová Jihomoravský kraj Baseball turnaj družstev chlapci
bronzová Jihomoravský kraj Fotbal turnaj družstev U14 - chlapci
bronzová Jihomoravský kraj Házená turnaj družstev starší žákyně
bronzová Jihomoravský kraj 1 Jachting lodní třída RS Feva smíšená kateorie
bronzová Jihomoravský kraj SŽ Karate kata team starší žáci a žákyně
bronzová Juřicová Tereza 6. 1. 2004 Plavání 100 Z dívky ročník 2004
bronzová Kučera Milan 27. 9. 2003 Plavání 200 VZ chlapci ročník 2003
bronzová Křenek Adam 17. 3. 2001 Cyklistika dráha - scratch kadeti - 30 kol
bronzová Marciánová Hana 23. 3. 2003 Plavání 100 VZ dívky ročník 2003
bronzová Marciánová Hana 23. 3. 2003 Plavání 50 VZ dívky ročník 2003
bronzová Michalicová Nicole 22. 6. 2004 Karate kata jednotlivci starší žákyně
bronzová Morávek/Záděrová Stolní tenis smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci
bronzová Míčková Dominika 22. 9. 1995 Plavání handicapovaných 100 m P dívky
bronzová Míčková Dominika 22. 9. 1995 Plavání handicapovaných 100 m Z dívky
bronzová Němeček Dan 30. 6. 2003 Gymnastika kůň na šíř chlapci
bronzová Obermannová Julie 5. 2. 2005 Plavání 100 VZ dívky ročník 2005
bronzová Obermannová Julie 5. 2. 2005 Plavání 200 VZ dívky ročník 2005
bronzová Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika dráha - 200 m letmý start kadetky
bronzová Obořilová Tereza 31. 8. 2002 Cyklistika dráha - 500 m pevný start kadetky
bronzová Pelánek Dan 24. 8. 2003 Karate kumite jednotlivci starší žáci +50kg
bronzová Peringer Marek 30. 1. 2003 Plavání 200 M chlapci ročník 2003
bronzová Petrjanoš Jakub 8. 4. 2002 Atletika dálka starší chlapci
bronzová Philippi Michaela 4. 2. 1997 Plavání handicapovaných 400 m VZ dívky
bronzová Philippi Michaela 4. 2. 1997 Plavání handicapovaných 50 m VZ dívky
bronzová Půstová Šárka 16. 3. 2002 Triatlon závod jednotlivců starší žákyně
bronzová Sedlecká Petra 28. 5. 2003 Plavání 200 M dívky ročník 2003
bronzová Struška Richard 9. 7. 2004 Atletika míček mladší chlapci
bronzová Trnková Lucie 19. 5. 2005 Gymnastika kladina dívky
bronzová Trtíková Magdaléna 19. 8. 2004 Karate kata jednotlivci starší žákyně
bronzová Trávníčková Barbora 11. 7. 2003 Gymnastika víceboj jednotlivců dívky
bronzová Čáslava Bruno 27. 7. 2005 Karate kata jednotlivci mladší žáci
bronzová Čáslava Bruno 27. 7. 2005 Karate kumite jednotlivci mladší žáci -40kg
bronzová Štenclová Natálie 3. 1. 2007 Karate kata jednotlivci mladší žákyně