Přehled medailistů - Zlínský kraj

Přehled medailistů - Zlínský kraj
Druh medaile Sportovec Datum narození Sport Disciplína Závod
zlatá Polčák Lukáš 18. 4. 1994 Plavání handicapovaných 50 m VZ chlapci
zlatá Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 100 P dívky ročník 2005
zlatá Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 200 P dívky ročník 2005
zlatá Zlínský kraj Tenis čtyřhra starší chlapci
stříbrná Daněk Jonáš 13. 6. 2006 Gymnastika hrazda chlapci
stříbrná Dittrichová Michaela 25. 6. 2002 Orientační běh sprint starší dívky
stříbrná Grebík Radim 13. 2. 2001 Triatlon závod jednotlivců dorostenci
stříbrná Kopecký Michal 16. 11. 2005 Gymnastika přeskok chlapci
stříbrná Kovařík Lukáš 29. 12. 2000 Sportovní střelba vzduchová pistole (VzPi 40) dorostenci
stříbrná Kremel Patrik 14. 2. 2004 Atletika 60 m překážek mladší chlapci
stříbrná Kuršová Zuzana 2. 4. 2003 Kolečkové bruslení víceboj jednotlivců kadetky
stříbrná Polčák Lukáš 18. 4. 1994 Plavání handicapovaných 100 m VZ chlapci
stříbrná Sedlář Jan 20. 8. 2004 Atletika 60 m mladší chlapci
stříbrná Zlínský kraj Tenis čtyřhra starší dívky
bronzová Daněk Jonáš 13. 6. 2006 Gymnastika prostná chlapci
bronzová Hanáková Nela 6. 10. 2004 Stolní tenis dvouhra mladší dívky
bronzová Hála Petr 18. 6. 2002 Jachting lodní třída Optimist chlapci
bronzová Nosková Linda 17. 11. 2004 Tenis dvouhra starší dívky
bronzová Obdržálek Tomáš 27. 3. 2003 Cyklistika MTB crosscountry žáci
bronzová Obdržálek Tomáš 27. 3. 2003 Cyklistika dráha - 500 m pevný start žáci
bronzová Polčák Lukáš 18. 4. 1994 Plavání handicapovaných 100 m Z chlapci
bronzová Polčák Lukáš 18. 4. 1994 Plavání handicapovaných 200 m PZ chlapci
bronzová Polčák Lukáš 18. 4. 1994 Plavání handicapovaných Celkové pořadí sportu chlapci
bronzová Přibylová Jana 26. 7. 2005 Plavání 200 PZ dívky ročník 2005
bronzová Vaškových Richard 7. 1. 2003 Plavání handicapovaných 100 m M chlapci
bronzová Vaškových Richard 7. 1. 2003 Plavání handicapovaných 400 m VZ chlapci
bronzová Zlínský kraj Gymnastika víceboj družstev chlapci
bronzová Zlínský kraj Stolní tenis družstva mladší dívky
bronzová Zlínský kraj Tenis čtyřhra mladší chlapci
bronzová Černohorský Tomáš 26. 1. 2004 Stolní tenis dvouhra mladší chlapci
bronzová Černohorský/Hanáková Stolní tenis smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci
bronzová Šmejkalová Amélie 16. 2. 2005 Tenis dvouhra mladší dívky